Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Tonymoly

> KAUBAMÄRGID > Tonymoly

TONYMOLY – see on bränd, mis on laialt tuntud kogu maailmas. Bränd töötab pidevalt uute ja unikaalsete toodete arendamise kallal, et aidata oma klientidel saavutada kindlustunne oma nahas. TONYMOLY pakub kõrgkvaliteetseid tooteid, mis mitte ainult ei paku silmailu, vaid ka rahuldavad kõik igapäevased vajadused, püüdleb alati paremuse poole, pakub oma klientidele erakordset teenindust. TONYMOLY teeb kõik, et Te oleksite oma nahas kindlad!
 

 
 


TonyMoly nimetus – see on kombinatsioon kahest sõnast: Tony(inglise) – stiilne, peen jaMoly(jaapani) – pakendis. Liidame sõnad kokku ja saame „Karpi pakitud stiil“. Brändi juhtlauseks on „revolutsioon naha heaks“! Firma püüab pakkuda oma klientidele revolutsioonilisi kosmeetilisi uudistooteid, mis rahuldaksid ka kõige rangemad ja nõudlikumad maitsed. Selleks on TonyMoly loonud enam kui 1500 kosmeetikatoodet, mis hoolitsevad iga ostja absoluutselt iga vajaduse eest.

TONYMOLY – On Lõuna-Korea bränd, mis asutati 2006. aasta oktoobris. Esimesest päevast hakkas pihta aktiivne võitlus kosmeetikatööstuse juhtpositsiooni pärast. On vajalik mainida, et viimase aastakümne jooksul on aasia kosmeetikaturg saavutanud ootamatu tõusu ja suure populaarsuse mitte ainult aasia regioonis, vaid ka sellistes riikides nagu Austraalia, Uus-Meremaa, USA, Prantsusmaa ja teistes Euroopa riikides. Karmi konkurentsi tingimustes kasutavad tootjad 100% naturaalseid orgaanilisi koostisosi, taimseid ekstrakte ning uusimaid nanotehnoloogiaid.

Tooteid ei katsetata loomade peal!

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT