Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Pepplus

> KAUBAMÄRGID > Pepplus

PEPPLUS
Korea nahahooldusbrändi PEPPLUS+ tooted sisaldavad rohkelt tõhusaid peptiide ning nahka pinguldavaid ja antioksüdatiivselt mõjuvaid aineid. Tõhusad nanotehnoloogilised toimeained ennetavad naha vananemisilmingute tekkimist ja tasandavad naha jumet. Nahk saab kiiresti uut elujõudu ja jume värskeneb märgatavalt. Tooted sobivad kõikidele nahatüüpidele ja ka tundlikule nahale.
 
Pepplus Lifting program mask on nahka tõhusalt pinguldava toimega. Maski toimel sileneb naha pind ja kortsujooned märgatavalt koheselt pärast esmakordset kasutamist. Teostades maski 4 protseduurist koosneva kuurina saadakse paremad ja püsivamad nahahoolduse tulemused. Mask sisaldab kohest märgatavat toimet avaldavaid spetsiaal-polümeere ja kui ka pikaajaliselt naha kvaliteeti parandavaid peptiide ning aminohappeid. Pepplus mask parandab naha pinguldatust ja elastsust. Naha jume värskeneb ja ühtlustub ning näo kontuurid pingulduvad. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja igal aastaajal. Iseäranis hästi sobib Pepplus mask kasutamiseks enne tähtsaid sündmusi või pidustusi.

Pepplus Soft Skin Toner

Toonik   Isegi tundlikule nahale sobiv toonik hooldab ja värskendab nahka. Toonik eemaldab nahalt...
Hind: 36.86 EUR
+ - 

Pepplus Lifting Essence

Pinguldav seerum   Nanotehnoloogilisi toimeaineid sisaldav seerum pinguldab tõhusalt, tugevdab kudesid...
Hind: 49.47 EUR
+ - 

Pepplus Wrinkle Eye Cream

Noorendav silmakreem   Nanotehnoloogilisi toimeaineid sisaldav silmaümbruskreem pinguldab...
Hind: 44.62 EUR
+ - 

Pepplus Wrinkle Cream

Noorendav näokreem   Nanotehnoloogilisi toimeaineid sisaldaval kreemil on pinguldav, niisutav ja...
Hind: 49.47 EUR
+ - 

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT