Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Alter Ego Italy

> KAUBAMÄRGID > Alter Ego Italy


Alter Ego Italy on üks tuntumaid Itaalia premium juuksehooldusbrände, mis loodi 1988. aastal kogenud juuksestilistide poolt, et pakkuda kvaliteetseid ja loomingulisust võimaldavaid juuksehooldustooteid professionaalidele.

Alter Ego Italy on alati olnud uuendusmeelne, käies trendidega kaasas ja neist ees ning Alter Ego Italy suurimaks trumbiks on juuste värvimiseks efektiivseid lahendusi pakkuvad sarjad ja professionaalsed juuksehooldustooted.
 

LENGHT TREATMENTS

 
 
Spetsiaalselt väljatöötatud tootesari kõige sagedamini esinevate juukse- ja peanaha probleemide leevendamiseks ning raviks.
 
 
URBAN PROOF
Spetsiaalselt väljatöötatud erihooldus, kaitsmaks juukseid ja nahka keskkonna saasteainete kahjuliku mõju eest, mis muudavad juuksed tuhmiks ja elujõuetuks. 
 
BE BLONDE
Sulfaadivaba sära andev juuksehooldus blondidele juustele, mis puhastab õrnalt, taastades volüümi ja sära isegi õhukestel ja poorsetel juuksestruktuuridel. 
 
ARGANIKARE DAY THERAPY
Tooted värvitud, blondeeritud, 
normaalsetele ja õhukestele juustele


 
 
Troopiline ilurituaal, mis pakub juustele kaitset 
päikesekahjustuste
eest jättes need kaitstuks ning siidpehmeks.

 
 
EGOLISS 
Uus spetsiaalne juuksekiudu silendav ning kahu eemaldav hooldus keratiiniga mis tagab siidiselt siledad ning kaunilt läikivad juuksed pikemaks ajaks. 
 
PASSION
COLOR MASK

Toonivad maskid
 


 
 
GROOMING
Juukse- ja keha
hooldustooted
meestele


 
 
 Viimistlussari
 
 

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT