CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Karyn

> KAUBAMÄRGID > INEBRYA UUS > Karyn

Orgaanilist shea-võid sisaldav, läiget andev ja sügavuti taastav juuksehooldussari kõikidele juuksetüüpidele on 100% vegansõbralik ning ei sisalda sulfaate, silikoone, parabeene ega parafiini.

Karyni sarja kuulub ka uus kosmeetiline rituaal, mis taastab juuste ilu! Inebrya Karyn`i juukseid taastavad losjoonid on mõeldud oma ala professionaalidele. Professionaalset ravi käistlevad hooldustooted vastavad konkreetsetele protokollidele, mis võimaldavad pakkuda kontsentreeritud ravi koheselt nähtavate tulemustega. Toodete peamiseks kontsentraadiks on proteiinid ja aminohapped. Säravamaks ning silmaga nähtavateks tulemusteks saab kasutada losjoone, mis on mõeldud blondeeritud, värvitud või kuivadele juustele.

Karyn sarja tooted ei sisalda silikoone ja sulfaate ning on rikastatud nisu ja soja-aminohappega ning looduslike toimeainetega, millel on kõrge niisutav toime.

Inebrya Karyn Deep Shine Shampoo

Läikešampoon kõikidele juuksetüüpidele   Juustele erakordset läiget lisav ning sügavuti taastav...

Hind: 8.53 EUR
+ -  

Inebrya Karyn Deep Shine Mask

Mask kõikidele juuksetüüpidele   Läiget andev ning juukseid sügavuti taastav mask sertifitseeritud...

Hind: 8.92 EUR
+ -  

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT