Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

GIGI

> KAUBAMÄRGID > GIGI

«Gigi Cosmetic Labs»on üks juhtivaid kosmeetikafirmasid maailmas  professionaalsete näo- ja kehahooldustoodete uurimise, väljatöötamise ja tootmise alal ,alates 1957-ndast aastast.
• Tootmine farmaatsiatööstuse tehases «AGIS» Iisraelis, kus on kehtestatud sama kõrged ohutusnõuded allergia ja kvaliteedi suhtes nagu ravimitoodetele.
• GIGI toodetes on ühendatud suurepärased teaduslikult põhjendatud kombinatsioonid looduslikest koostisosadest, kõrgbiotehnoloogilised valemid mis on väga aktiivse toime ja tulemusega.
• GIGI salongitoodetes on terve rida preparaate, millel pole analooge maailmas ja mis on asendamatud erinevate nahaprobleemide lahendamisel.     
 
Niisutavad tooted 
Kreemid sisaldavad looduslikke peptiidide 
komplekse
 
LOTUS
Hüpoallergiline vananemisvastane sari ülitundlikule nahale.
 
 
RECOVERY
Parameditsiiniline
taastav sari

 
 
 
NEW AGE
Tuhkatriinuefektiga ilumask
 

 
 
Silmahooldus
 

 
 
BIOPLASMA 
Tasakaalustav ja niisutav tooted
 
 
 
AROMA ESSENCE
Näopesugeelid   
Alkoholi- ja seebivaba

 
 
SUN CARE
Päikesekaitsekosmeetika


 
 
 Ülitõhus noorendav sari

 
 
VITAMIN E 
Elujõudu taastav sari tundlikule ja vananevale nahale.
 
 


• Lai valik tooteid koduhoolduseks - 120 tõhusat toodet täiendamaks salongiravi koduhooldusega, tagades efektiivse jaemüügi salongis, kliinikus.
Tooted on pidevalt ajakohased, lähtuvalt viimastele teadus-ja arendustegevustele, kasutatakse uudseid valemeid ja uusimaid kaasaegseid disainisaavutusi – seega alati aktuaalsed.
• Kvaliteedikontrolli teostatakse maailma juhtivates teadusuuringute laborites Jaapanis, Saksamaal, USA-s, Kanadas, Ungaris, Hispaanias, Iisraelis;  kliinilised uuringud viiakse läbi tuntud meditsiinikeskustes.
• Tooted on originaalselt meeldivalt tajutavad - õrn tekstuur, meeldiv lõhn.  
• Paljud preparaadid on keeruka mitmekülgse toimega, mis üksteist täiendades võimaldavad erinevaid programme, et võimaldada individuaalset lähenemist igale kliendile.
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT