Löwengrip Care & Color

> KAUBAMÄRGID > Löwengrip Care & Color


LÖWENGRIP

Löwengrip Care & Color – Rootsi ilutooted tundlikule nahale. Löwengrip Care & Color (LCC) valikus on üle 50 näo-, juukse ja peanaha- ning kehatoote, mis toidavad, tasakaalustavad ja kaitsevad nahka. Iga toode läbib põhjaliku Rootsi ja EL-i kvaliteedikontrolli, lisaks testivad seda tavalised naised ning LCC töötajad ise. Nii võib öelda, et igal tootel on küljes Isabella Löwengripi isiklik kvaliteedipitser. 
Tootearendusprotsessi võib võrrelda rätsepatööga – iga toode on unikaalne, sest see on valmistatud originaalretsepti järgi ning on testitud arenduse igas etapis. LCC on üles ehitatud põhimõttel, et iga toode lahendab konkreetse probleemi. Tulemuseks on apteegikvaliteediga tooted, mis on tõhusad, aga samas õrnad.
 

Niisutav ja rahustav
 
Normaalset, tundlikku ning stressis nahka tasakaalustavad tooted, mille peamine toimeaine on tervendava, rahustava ja niisutava toimega allantoiin. Sobib normaalsele, kombineeritud, kuivale ja tundlikule nahale. Tulemuseks on niisutatud ning kaunilt ja tervelt särav nahk.
 
JUUKSED 
Tasakaalustav ja niisutav
 
Sulfaatide- ja parabeenivabad juuksehooldustooted sobivad nii värvitud kui normaalsetele juustele.


 

 
KEHA
Õrn, samas tõhus
 
Kehatoodete peamine toimeaine on tõhus niisutaja sheavõi, mis ei jäta nahka kleepuvaks ning imendub kiiresti. Sobib tundlikule ja normaalsele nahale. Tulemuseks on rikkalikult niisutatud nahk.
 
 

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT