Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Biosilk

> KAUBAMÄRGID > Biosilk

 
Värvikaitse süsteem ja sära Sinu juustele! BIOSILK Color Therapy sari annab juustele efektiivse värvikaitse ja niisutatuse. Tooted sobivad kõikidele juuksetüüpidele, mis on läbinud värvimisprotsessi, pakkudes kaitset ilmastikumõjude ja UV- kiirguse eest ning säilitades juuksevärvi erksust. Mõjusad toimeained taastavad, niisutavad ja toidavad värvitud juukseid, andes neile sära, siledust ja pehmust.
 
Kohevad, kerged ja säravad juuksed! BIOSILK Volumizing Therapy tooted annavad volüümi ja kergust õhukestele või peadligi hoidvatele juustele. Toodetes sisalduvad naturaalsed toimeained annavad juustele mahtu ja tuge ega muuda juukseid kuivaks või säbruliseks. Sobib hästi ka rasuse peanaha hooldamiseks.
 
Siiditeraapia Sinu juustele! BIOSILK SilkTherapy sari annab juustele efektiivse niisutatuse, sileduse ja läike! Tooted sobivad kõikidele juuksetüüpidele ning ei muuda juukseid raskeks. Valikus on puhastus,- hooldus- ja viimistlustooted. Kõik tooted sisaldavad naturaalset hüdrolüüsitud siidi ning mõjusaid taimseid ekstrakte, mis kaitsevad ja hooldavad Sinu juukseid. 
 
Niisutatud, siledad ja luksuslikult säravad juuksed!
BIOSILK Hydrating Therapy tooted pakuvad efektiivset sügavniisutavat mõju, muutes juuksed luksuslikult niisutatuks ja säravaks.
BIOSILK Hydrating Therapy-tooted taastavad juuste sileduse, pehmuse ja kammitavuse ning lisavad siidise läike A- ja C-vitamiinide poolest rikas Maracuja õli ja Quinoa taimest saadud hüdrolüüsitud valk on võimsad niiskustasakaalu taastajad. 
 
Niisutatud, siledad ja BIOSILK
 
Farouk Systems Eesti esindus avati 2011 aastal.
Meie tooteportfelli kuuluvad USA’s ühe populaarseima juuksehooldusvahendite tootja Farouk Systems Inc tooted: BIOSILK – CHI – CHI KERATIN – ROYAL TREATMENT by CHI – CHI ENVIRO jpt.
Siin keskendume juuksehooldustootele BIOSILK
BIOSILK juuksehooldustooted on maailmakuulsa moedisainer Carolina Herrera ametlikuks juuksehooldustoodete sponsor 2014. aastal.
Juuksehooldussari BIOSILK tegi 2103. aastal täieliku uuenduskuuri. Tootesarja lisandusid UUED liinid:
– Color Therapy
– Hydrating Therapy
– Volumizing Therapy
BIOSILK SILK THERAPY võitis 2012. aastal Anne&Stiil Ilulemmikute konkursil esimese auhinna!

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT