EHTED

> EHTED

Juveliir kaunistused - sellist kavaliteeti  te pole veel kohanud!
 
Kõik tooted on kaetud 18-K kullaga või plaatinaga. Hüpoallergeenne sulam.
Tsirkoonium ja austraalia kristallid. Eksklusiivne disain.
 
 
Juveliir kaunistused - kaunistused, mis on tehtud peenemas tehnikas, kuid демократичных материалов. Olenevalt mudelist kasutatakse erinevate kallismetallide kated, sellised nagu kuld ja plaatina. Kulla kaal on ehte kaalust vähemalt 1/10. 
Tavaliste kaunistuste valmistamisel kasutatakse plastikut ja muid odavaid materjale, kuid meie juveliir kaunistuste puhul kasutatakse ainult kõrgkvaliteetsed materjalid, mis ei tekita allergiat ja ei oksüdeeru. Kaunistuste valmistamisel kasutame ka austraalia kristalle, Swarovski kristalle, tsirkooniumit ja muid poolvääriskivä, mida traditsiooniliselt kasutatakse kaunistuste valmistamisel. 
 
See tähendab, et meie juveliir kaunistused on tehtud professionaal juveliiri poolt, samade vääriskividega, aga teisel alusel. Välimuselt te ei tee vahet kalliste juveliir kaunistustega, tehnika mida kasutatakse valmistmisel on unikaalne. 
Tooted, mis on esitatud meie poes on välimuselt kallid juveliir kaunistused, kuid oma hinna poolest on nad nagu tavalised kaunistused, mida saab endale lubada iga inimene. Te saate osta neid palju. Väga palju. Tõeline unistus, kui ehtekarp on täis kaunistusi. See on omamoodi kompromiss. Kui meie maakera ei suuda kasvatada nii palju teemandeid ja väärismetalle, mida soovib iga naine, suudab seda teha juveliir. :)
 
Õige kasutamis- ja säilitamisviisil kaunistused hoiavad oma esmase välimuse 3 aasta jooksul ja isegi kauem.
 
 
 
 
KÕRVARÕNGAD SÕRMUSED KAELAKETID KÄEVÕRUD KOMPLEKTID

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT