Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

IDHair

> KAUBAMÄRGID > IDHair


IdHair moto: „Kui toote omadused pole parimatest parimad, siis meie seda turule ei too!“
IdHAIR on jõudsalt Euroopa turu vallutanud Taani kaubamärk, mille eesmärgiks on pakkuda juuksuritele ja nende klientidele kõige kõrgema kvaliteediga tooteid. Tooted valmivad tehases, millele on seatud väga ranged kvaliteedikontrolli nõuded.
Tooteportfelli moodustavad juuksehooldus- ja viimistlustooted, toonivad ja hooldavad juuksemaskid, juuksevärvid, blondeerijad, tooted keemilise loki tegemiseks ning eraldi sari meesklientidele. Samuti pakub IdHAIR B*long juuksepikendusi ning Ego Professional kaubamärki kandvaid professionaalseid töövahendeid nii juuksuritele kui ka kodukasutajatele.
 
Juuksehooldustooted
- blondeeritud 
juustele
- Pikkadele juustele
värvitud juustele
- kuivadele juustele
- kahjustatud juustele
- õhukestele juustele

VEGAN, GLUTEENI,- SULFAADI,- PARABEENIVABA, ALLEGIAVABAD PARFÜÜMID.
 
 
 
Solutions
Spetsiaalselt väljatöötatud erihooldus, kaitsmaks juukseid ja nahka keskkonna saasteainete kahjuliku mõju eest, mis muudavad juuksed tuhmiks ja elujõuetuks. 
 
Black
Sulfaadivaba sära andev juuksehooldus blondidele juustele, mis puhastab õrnalt, taastades volüümi ja sära isegi õhukestel ja poorsetel juuksestruktuuridel. 
 
Colour Bomb
Tooted värvitud, blondeeritud, 
normaalsetele ja õhukestele juustele


 
 
Troopiline ilurituaal, mis pakub juustele kaitset 
päikesekahjustuste
eest jättes need kaitstuks ning siidpehmeks.
 
Niophlex
Uus spetsiaalne juuksekiudu silendav ning kahu eemaldav hooldus keratiiniga mis tagab siidiselt siledad ning kaunilt läikivad juuksed pikemaks ajaks. 
 

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT