Artiklid

Tagasi
31/03/2015 16:36  Tooniv loputusvahend, intensiivne toonimine või värvimine – pruunidele juustele Tooniv loputusvahend, intensiivne toonimine või värvimine – pruunidele juustele
 | Uudis on aegunud: 03/25/2022 08:25
Võimalik, et oled oma loomulikust juuksevärvist tüdinud või soovid lihtsalt teistsugust välimust. Juuste pruuniksvärvimiseks on mitmeid põhjuseid. Üks mis kindel, võrreldes blondide juustega teevad pruunid toonide läike, sära ja varjundite osas neile kindlasti silmad ette. Sul on võimalik valida juuste värvi muutmiseks kolme erineva meetodi hulgast, nimelt tooniv loputusvahend, intensiivne toonimine ja värvimine. Aitame sul sinu juustele sobiva meetodi valida.
 
 • Kujutle vaid! Pruunid juuksed säravad tänu valgust kõige paremini peegeldavatele värvipigmentidele kirkalt ning jätavad blondid juuksed seega varju. Sinu professionaalne juuksur oskab sind aidata, kui soovid brünetiks muutuda või oma loomulikule juuksevärvile sära anda.

  Muidugi võid otsustada ka juuste kodus värvimise kasuks. 
  Tooniv loputus on meetod neile, kes soovivad uue juuksevärviga kõigepealt katsetada. Infarkti põhjustavad üllatused jäävad olemata ja värv kulub pesuga vähehaaval maha. Olenevalt tooniva vahendi intensiivsusest kestab selline värvimaagia kuni 15 pesukorda. Juuste püsivärvimisega võrreldes on toonivad loputusvahendid juuste vastu hellemad. Tooniva loputusvahendi värvipigmendid jäävad üksnes juukse välispinnale, andes sellele uue värvivarjundi ja erilise sära. Reeglina intensiivistavad sellised tooted juuste loomulikku värvi või annavad sellele sügavust. Toonivate loputusvahenditega ei ole võimalik juukseid heledamaks värvida.
  Kõik, kelle juuksed on algselt pruunid, säilitavad pruuni värvitooni, kuid annavad sellele aktsenti ja nüansse kogu pruuni värvigamma ulatuses. Blond seevastu saab tooniva loputusvahendi kasutamisel pruunid juuksed.

   
 • Pärast tooniva loputusvahendi kasutamist annavad juustesse kinnitunud värvipigmendid õhukestele juustele täiendavat lopsakust
  Nagu sa juba ilmselt ära arvasid, mis puutub tõhususse, siis jäävad intensiivsed toonimisvahendid tooniva loputuse ja püsivärvimise vahele. Intensiivne toonimine võib loomuliku juuksevärvi kuni kolme tooni võrra tumedamaks muuta. Lisaks katab see kergelt hallid juuksed.

  Põhimõtteliselt toimib intensiivne toonimine kergvärvina. Protsessi käigus avatakse soomuskiht ning värvipigmendid transporditakse sügavale juustesse. Sarnaselt tooniva loputusvahendiga ei ole selle variandi puhul võimalik juukseid heledamaks muuta ning värv peab vastu umbes 24 pesukorda. Tooniva loputusvahendi ja intensiivse kergvärvi vahe on selles, et regulaarsel kasutamisel jätab toonimine juuksed loomulikust värvist tumedamaks. Seega tuleb intensiivse tooniva vahendi korduval kasutamisel seda kanda üksnes värskele juurdekasvule ja sellest veidi madalamale. See aitab juuksed ühtlaselt pruunina hoida. 

   
  Juuste püsivärvimine on otsusekindla inimese pärusmaa. Uus juuksevärv on püsiv. Ka hallid juuksed kaetakse täielikult. Samas tuleb püsivärvitud juuste põhja iga mõne nädala järel uuesti värvida. Konkreetne sagedus sõltub sellest, kui kiiresti kasvavad juuksed. 
  Kas tahad püsivat või ajutist värvimuutust? Kõik, kes soovivad juuksevärvi muuta, peaksid kõigepealt sellele küsimusele vastama. Kui kõik sobib, on soovitud tulemuse saavutamine võimalik kõigi kolme meetodiga. Sinu juuksed säravad uutes värvides.
   
  Kuidas juuksed pruuniks värvida
   
  1. Soojad värvitoonid sobivad sulle eriti hästi, kui sul on oliivikarva või tõmmu nahavärv, mida iseloomustab kollakas või kuldne kuma. Sulle sobivad eriti hästi karamellivärvid, pronksi- ja kastanpruunid toonid. Jahedama jume korral, mis on sinakas või roosakas, tuleks valida helepruunid või tumepruunid toonid, millel puudub punane või kuldne helk.
  2. Juuste järjepidev ja nõuetekohane hooldamine on juuste värvimisel kõige aluseks. Värvimise tulemus on veelgi säravam ja kauakestvam, kui alustad tervete juuste ning kõõmakihita. 
  3. Mida kauem värvivat vahendit juustes hoiad, seda intensiivsemad on tulemused tooniva vahendi korral. Intensiivsema ja sügavama tooni saamiseks võid vahendi juustesse jätta mõneks minutiks või kuni pooleks tunniks. 
  4. Tunned uuest värvist rohkem rõõmu ning värvipigmendid püsivad juustes kauem, kui lähed üle spetsiaalselt värvitud juustele mõeldud hooldustoodetele. 

   Toonivad vahendid cheri.ee e-poes


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT