Silmade püsimeik
 
Elegantsed jooned ripsmete piiril muudavad ilusa silmakuju veelgi efektsemaks. Vajadusel on võimalik ka vormi korrigeerida. Rääkides silmade püsimeigist on loomulikult olulise tähtsusega ka kogenud ja tunnustatud meistri valik. Oluline on ka kliendi ja meistri vastastikune usaldus ning koostöö . Et tagada maksimaalne tulemus ja ennetada ootamatusi, teavitage kindlasti enne protseduuri algust meistrit, kui Teil on allergia mingite ainete suhtes. Enne püsimeigi protseduuri ärge tarvitage verd lahjendavaid vedelikke ega jooge alkoholi või kohvi.

Värv
 
Silmade piirkond on ainuke koht näos, kus püsimeigi tegemisel kasutatakse musta värvi. Silmalaugude nahk on väga õhuke ja värv moondub siin palju vähem kui näiteks huultel. Must värv ei anna sinist alatooni nagu siis, kui seda on ebaõigesti kasutatud kulmude püsimeigi tegemisel. Silmade püsimeigis, eriti laujoonte joonistamisel, kasutatakse laialt kontrastvärve: musta, tumepruuni, tumelillat, tumerohelist. Täielik vabadus meistri ja kliendi fantaasiale!

Registreerumine protseduurile: +372 61 81 444 või  info@cheri.ee
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT