Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Schwarzkopf Professional

> KAUBAMÄRGID > Schwarzkopf Professional

 
 
Scalp Genesis
Sari, mis puhastavad juuksed kõõmast ja rahustavad peanahka
 
Fibre Force
Tugevdav sari juustele. Soovitatav kasutada enne keemilisi töötlusi või, kui juuksed on välismõjudele vastuvõtlikud
Tulemus:
• Juus tundub paksem
• 100% tugevamad juuksed
• Isegi 95% vähem haprust juustes
 
Miracle Oil
Rik­ka­lik taas­tav sari kui­va­de­le ja kah­jus­ta­tud nor­maal­se­te­le/­pak­su­de­le juus­te­le, mis va­ja­vad li­sa­peh­must ja –sä­ra.
 Sari toimeained: Kaktusviljaõli, 
Argaaniaõli, Roosiõli, Marulaõli,
Pa­ra­pähk­li­õli. 
 
BC Repair Rescue
Taastav sari. Kahjustatud, hapratele
ja kuivadele juustele 
 
BC Color Freeze
Vär­vi­pig­men­ti kait­sev sari vär­vi­tud juus­te­le. 

 
 
Nii­su­tav šam­poon nor­maal­se­te­le, kui­va­de­le, kat­ke­va­te­le ja lok­kis juus­te­le. 
 
BC Smooth Perfect
Si­len­dav sari tõrk­sa­te­le ja nõr­ka­de­le juus­te­le

 
 
BC Volume Boost
Si­li­koo­ni­va­ba sari lisab ko­hev­ust pee­ni­kes­te­le ja õhu­kes­te­le juus­te­le.
 
 
BC Time Restore
Elustav sari kuivadele ja aastate lisandudes nõrgenenud juustele. Q10 ja Nutrifiller tõhustavad keratiini tootmist
 

 
 
Blond Me
Tooni tu­gev­dav sari
blon­di­de­le juus­te­le
 
 
BC Sun protect
Sari hool­dab päi­ke­sest kah­jus­ta­tud kuivi juuk­seid


 
 
Men
Juuksehooldustooted meestele

 
 
Igora Expert Mousse
Toonivad vahud


 
 

 

 
ColorWorx
Efektivärvid


 
 
Styling
Viimistlusvahendid
Osis+
Osis+ Session Label
Osis+ Soft Glam
Silhouette
 
 

Schwarzkopf professional  - Henkelile kuuluv Schwarzkopfi kaubamärk, mis on üks kolmest tipp-juuksekosmeetikabrändist maailmas, on tänaseks juba enam kui 111 aastat esindanud kvaliteeti, kompetentsi ja uuendusmeelsust.
Schwarzkopfi kaubamärk naudib nii tarbijate kui professionaalsete juuksurite täielikku usaldust. See laieneb kõigile uutele toodetele, mis Schwarzkopfi nime all turule jõuavad.
Selliseid legendaarseid tootebrände, nagu Schauma, Drei Wetter Taft ja Brilliance, koondava juhtbrändina on Schwarzkopf oma tõhusust igati tõendanud. Hästi tuntud kaubamärgi leiame igalt tootepakendilt ning see on silmapaistval kohal ka kõikides telereklaamides.

Brändi edu ja selle tarbijate rahulolu on saavutatud tänu kõrgete ootuste järjepidevale täitmisele; seda väljendab moto "Professionaalne juuksehooldus sulle". Tänaseks on Schwarzkopf esindatud 50 erinevas maailma riigis.
Tarbijate hinnang kinnitab: Schwarzkopf – üks "Kõige usaldusväärsematest kaubamärkidest"
Suurt usaldust, mida tarbijat Schwarzkopfi suhtes tunnevad, tõendab asjaolu, et juba üheksa aastat järjest on ajakirja Reader’s Digest lugejate hulgas läbi viidud küsitluse tulemusel just Schwarzkopfile omistatud "Kõige usaldusväärsema kaubamärgi" auhind.

Juba üheksandat korda järjest on tarbijad tõendanud oma usaldust Schwarzkopfi kaubamärgi vastu. 2009.aastal oli Schwarzkopf taas üks "Kõige usaldusväärsematest kaubamärkidest"; kaubamärkidest, mille vastu tarbijad tunnevad kõige suuremat usaldust. Ajakiri Reader’s Digest konsulteeris selleks, et Euroopa kõige usaldusväärsemad kaubamärgid 31 tootekategoorias välja valida, ligemale 24 000 ajakirja lugejaga.
Juuksehooldustoodete kategoorias on tarbijad Henkeli kvaliteeti juba üheksa aastat järjest kinnitanud: Saksa tarbijate jaoks on Schwarzkopf endiselt kõige esimene valik. Juuksehooldustoodete kategoorias konkureeris kokku 124 kaubamärki, ning kõige usaldusväärsemaks nende hulgas hääletati Schwarzkopf.
Ajakirja Reader's Digest poolt läbiviidavad uuringud on suurimaks paneeliks, mille põhjal hinnata Euroopas kliendirahulolu. Osalejad on oma otsustes täiesti vabad ja lähtuvad üksnes oma isiklikest kogemustest. Otsustavateks kriteeriumiteks on toote kvaliteet, hinna ja toime suhe, kuvand ning kliendi vajadustega arvestamine

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT