Püsimeik 

Püsimeik on hüpoallergiliste värvainete mikroimplanteerimine, mille käigus viiakse peenikese nõela abil värvipigment naha sisse. Tänapäeval on püsimeik võimeline lahendama mitmeid kosmeetilisi probleeme võrreldes muude meetoditega märgatavalt efektiivsemalt.

Iga naine soovib, et ta näeks välja ideaalne. Eriti kui kõne all on nägu. Sellepärast võivad puudused, isegi väga väikesed, mitte ainult rikkuda tuju vaid tekitada ka alaväärsuskompleksi või olla isegi isikliku tragöödia põhjustajaks. Professionaalne mikropigmenteerimine võib kiiresti ja valutult parandada need puudused. Haavaarmid, ebaõnnestunud kirurgiliste operatsioonide, traumade, põletushaavade või nahahaiguste tagajärjed, sünnimärgid ehk naha faktuuri ja värvi muutused, rikuvad lootusetult ideaalset näokuju. On võimalik, et traditsioonilised meigiprotseduurid siin ei aita.
Ka kõige kvaliteetsem kosmeetika pestakse varem või hiljem näolt maha, misjärel paljastuvad kõik naha puudused. Selline situatsioon võib tekkida mõnel ebasobival hetkel (rannas, ujulas, vihma kätte jäädes vms). Professionaalselt teostatud naha puuduste korrigeerimisele suunatud püsimeik vabastab Teid vajadusest pidevalt kontrollida oma väljanägemist. Kvaliteetselt tehtud püsimeik varjab kõik Teid muretsema panevad puudused pikaks ajaks – meigi efekt võib kesta kahest kuni viie aastani.
Professionaalset püsimeiki teostatakse täiesti steriilsetes tingimustes, ühekordselt kasutatavate vahenditega, võimalikult traumavabalt ja praktiliselt valutult. Rõhutaks siinkohal veelkord, et mikropigmenteerimist tehakse hüpoallergiliste värvainete ja pigmentidega, mis välistab allergiliste reaktsioonide tekke riski ning töö käigus naha pinda sisseviidud värviainete organismist väljatõrjumise.

Üks selle jumestusviisi ülesanne on, et kulmud näeksid välja ilusad ja maksimaalselt loomulikud.
Kulmude püsimeik sobib eriti hästi naistele, kelle kulmud on väga heledad või lihtsalt ei kasva, või nendele, kes soovivad muuta kulmude kuju oma maitse järgi. Kulmude püsimeigi puhul ei kasutata musta värvi, mis annab sinaka varjundi. Selle vältimiseks kasutatakse erinevatest toonidest kombineeritud värvi, mida valides arvestatakse asjaolu, et värvitoon muutub kohe pärast protseduuri. Seetõttu valitakse pooltooni võrra tumedam toon kliendile meeldivast värvitoonist.
Kulmude püsimeigi puhul peab arvesse võtma järgmisi faktoreid: kulmude kuju (loomulik joonis ei ole alati parim), asümmeetria (algselt on kulmud ebasümmeetrilised, spetsialisti ülesanne on teha nad maksimaalselt sümmeetrilisteks), tehnika valik (varjutatud või „karvakestega“, esimene meetod on tavaliselt eelistatum).
 

HUULED
KULMUD
SILMAD
Ilmestab heleda pigmendiga huuli
Kasutades erinevaid värvitoone ja tehnikaid lisab kitsastele huultele lopsakust Huulte kontuur muutub selgjoonelisemaks
Kui oma kullmukarv on hele või puudub Kui soovitakse muuta kulmude kuju sobivaks oma näokujuga Näole värskema ilme andmiseks
Kaunid ja särava pilguga silmad ja seda igas olukorras Hõlbustab lainerijoone tõmbamist Hea alternatiiv sportlastele


 
 

 
Püsimeiki hinnad
 
Kulmud
200 € / 138 €
Püsimeigi korrigeerimine (esimesel kahel kuul)
58 €
 
 
Huulekontuur
150 €
Huulekontuur koos kogu huulepinna värvimisega
250 €
 
 
Silmade ülakontuur
130 €
Tihedate ripsmete efekt 
80 €
Silmade loomuliku kuju rõhutamine piirjoonega või
laia piirjoonega (Lainer)
100 €
 
 
Ühe protseduuri peale kulub 1,5-2,0 h.
 
Kõik konsultatsioonid on tasuta!
 
 
 
Registreerumine protseduurile: +372 61 81 444 või  info@cheri.ee
 

 
Mida peaks teadma?
 
Ohutusnõuded ENNE ja PEALE protseduuri : 
 
ENNE :
1. Mitte päevitada 7 päeva enne protseduuri.
2. 3 päeva enne mikropigmentatsiooni lõpetage kosmeetilised protseduurid.
3. 24 tundi enne mikropigmentatsiooni teostamist, ärge tarvitage ergutavaid ja veresooni laiendavaid jooke ja preparaate ( kohv, kange tee, alkohol, aspiriin jne. )
 
PEALE :
1. 7 päeva jooksul peale protseduuri mitte hõõruda töödeldud piirkonda, vaid tupsutada .
2. Ärge kasutage kosmeetikat vähemalt esimesed 7 päeva peale protseduuri.
3. Vältida 7 päeva jooksul sauna ja basseine.
4. Vältida päevitamist.
5. Vajaduse korral jätka herpese profülaktikat.
 
Püsimeigi vastunäidised soovitatav
1. Kui Te põete HIV-viirust
2. Kui Te põete hepatiiti
3. Kui Te olete saanud kiiritusravi
4. Kui Te põete südamehaigusi
5. Kui Te kannate südamestimulaatorit
6. Kui Teil on halb verehüübivus
7. Kui Teil on diabeet
8. Kui Te olete allergiline
9. Rasedad ja imetavad naised
 

Püsimeigi värv
 
Millistele kriteeriumitele peab tänapäeval vastama püsimeigi värvaine? Esiteks võib kvaliteetseks püsimeigi värviks pidada seda värvi, mille koostisse kuuluvad orgaanilised (taimelised) ja mitteorgaanilised (mineraalsed) värvipigmendid. Taimsed värvipigmendid lubavad saada palju looduslikke toone. Seda püsimeigi värvi omadust kasutataksegi edukalt näo meikimisel. Orgaaniliste pigmentide osakaal püsimeigi värvides on oluliselt suurem kui mitteorgaanilistel pigmentidel. Kuigi just püsimeigi värvi taimsed komponendid lagunevad kiiremini ja see toimub nende „väljapesemise“ tõttu. Selline väljapesemine toimub nii füsioloogilistel põhjustel (näiteks vereringluse tulemusena), kui ka vereringlust stimuleerivate kosmeetiliste protseduuride käigus (massaaž, peeling). Püsimeigi värvi mitteorgaanilised pigmendid lagunevad vähemal määral ning püsivad stabiilsemalt meigitud piirkonnas. Vaatamata kõigele, hakkab ultraviolettkiirguse toimel mineraalne pigment pleekima ning viie aasta jooksul (mõnikord isegi juba kahe aasta pärast) võib püsimeik ära kaduda. Olemasolevate püsimeigi värvide valik määrab sageli ära lõpptulemuse kvaliteedi. Mida suurem on toonide palett seda laiemad on võimalused ja kvaliteetsem tulemus.
Püsimeigi pigmendid
Tänapäeval peavad püsimeigi pigmendid vastama paljudele nõuetele. Uued meditsiiniliste näidustuste kriteeriumid ning nõudmiste rangemaks muutumine kõikide kosmeetiliste protseduuride ohutuste suhtes puudutavad ka esteetilist kosmetoloogiat. Esiteks peavad püsimeigi pigmendid olema hüpoallergilised, s.t. neutraalsed organismi poolt võimaliku väljatõrjumise suhtes. Sellist omadust evivad püsimeigi pigmendid tänu taimse ja mineraalse päritoluga naturaalsete, looduslike komponendide laialdasele kasutamisele. Teiseks peavad püsimeigi pigmendid olema ajas püsivad. Oleks ju tõesti kahju, kui suure vaevaga loodud ilu kaoks väga lühikese aja jooksul.
On veel üks nõue, millele peavad püsimeigi pigmendid vastama – see on värvitoonide paleti ulatus. Üks üsna sageli levitatavatest eksiarvamustest seisneb selles, et püsimeigi pigmendid näevad ebaloomulikud välja ja selle ebaloomulikkus tõmbab tähelepanu. See ei ole aga sugugi nii. Kvaliteetsed püsimeigi pigmendid on kaasajal pigem tagasihoidlikud pastelltoonid, võimalikult lähedased looduslikele värvidele.


Püsimeigi korrektuur
 
Nagu me kõik teame, on inimese nahk elav organ oma individuaalse struktuuri ja iseärasustega. Seda silmas pidades võivad peale esimest püsimeigi protseduuri jääda nahale mikroalad, kuhu pigment kinnitub ainult vähesel määral. Korrektuuri käigus töödeldakse need alad teistkordselt, et saavutada täpsemat, eredamat ja korrektsemat lõpptulemust.
Töö tulemus sõltub ka paljuski kasutatavast püsimeigi tehnikast. Keerulisemad, mitme 
värvitooniga tehnikad vajavad kindlasti hilisemat korrektuuri.
Korrektuur jaguneb kolmeks etapiks: 
  • Protseduuri järgne korrektuur esimese kahe kuu jooksul peale esmakordset protseduuri (kuid mitte varem, kui kaks nädalat peale protseduuri).
  • Värvitooni korrigeerimine ja hooldus esimese kahe aasta jooksul
  • Värskendamine viie aasta jooksul peale esmast protseduuri
Korrektuuri teostatakse ainult sama meistri tehtud protseduuridele. Kirjeldatud korrektuuri tegemise skeem on välja töötatud aastatepikkuse töö ja kogemuse tulemusena erinevate riikide selle ala meistrite poolt.
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT