Kulmude püsimeik

 
Miks pööravad naised erilist tähelepanu kulmudele? Kõik on väga lihtne – nende vorm võib muuta näoilmet. Püstkulmud muudavad näo üllatunuks, madalad kulmud – tusaseks ning veidi kaarjad – kelmikaks. Kulmude püsimeigiprotseduur lubab tänapäeval joonistada mistahes kuju ja värvi, järgides seejuures aga peamist – kulmud peavad välja nägema naturaalsed.
Tänapäeval eksisteerib kolm põhilist kulmude püsimeigi tehnikat. Ühe või teise tehnika valik sõltub nii meistri eelistustest ja kogemusest kui ka „lähtematerjalist“ ehk kliendi kulmudest.

Selgepiirilised, tihedalt värvitud kulmud
Seda tehnikat kasutavad peamiselt “vana-kooli” meistrid. Sellised kulmud näevad välja nagu tihe tätoveering ning tunduvad väga ebanaturaalsed . Kaasaja meistrid väidavad, et situatsioone, kus sellisel meetodil teostatud püsimeik oleks õigustatud, praktiliselt polegi. Isegi tõsiseid kosmeetilisi puudusi nagu armid, võib varjata muude vahenditega. Seetõttu tuleb selgepiirilist ja tihedalt värvitud kulmude püsimeiki teha vaid juhul, kui see on kliendi isiklik kindel soov.

Varjustus (hajutamine)
See püsimeigi tehnika võeti kasutusele suhteliselt hiljuti (kusjuures tätoveeringu meistrid kasutavad seda juba pikaajaliselt). Varjustuse peareegel on selgete kontuuride puudumine. Selles tehnikas peab kulmude püsimeik tekitama efekti, nagu oleksid kulmud pliiatsi või lauvärviga kergelt meigitud. Selle meetodi õige teostamine sõltub meistri võimekusest ja ka kogemustest. Kogenud meistrid teostavad varjustamist kontuuri tegemata. Varjustuse tehnikas kvaliteetselt teostatud püsimeik näeb välja loomulik, sõltumata värvist või selle küllastatusest. Seetõttu võib kasutada mistahes värvigammat, kõige heledamast kõige tumedamani.

Kulmukarvatehnika
Kulmukarvade imiteerimistehnika. Naturaalsete kulmukarvade vahele täiendavalt ehk varjatult joonistatud kulmukarvad teevad viimased visuaalselt tihedamaks ja mahukamaks. Seejuures näevad nad väga loomulikud välja. Seda kaasaegset tehnikat kasutavad üha sagedamini püsimeigi meistrid. Tulemus on tõesti vapustavalt loomulik ja ilus. Universaalseid soovitusi kulmukarvade pikkuse ja nende täpse asukoha kohta pole olemas. Meister peab orienteeruma iga kliendi puhul tema loomulikest kulmudest. Mingil juhul ei tohiks aga joonistada kulmukarvu üksteisele liiga lähedale, mistõttu näeks tulemus välja nii nagu oleks tegemist ebakvaliteetselt teostatud varjustustehnikas valminud tööga. 

Kulmude püsimeigi tehnikaid võib ka kombineerida. Kui kliendil ei ole kulmusid peaaegu üldse ning tahetakse luua kulmukarvade näilisust, võib kombineerida varjutust ja kulmukarva tehnikat. Tulemuseks on kerge varjund, millele joonistatakse siis tumedama värviga peale kulmukarvad.


Registreerumine protseduurile: +372 61 81 444 või  info@cheri.ee
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT