KONTUURPLASTIKA

Ohutuse standardid PRINCESS® S.M.A.R.T tagatud Austria farmatseutilise holdingu Croma (Аustria) laitmatu reputatsiooni ja selle 20-aastase GL-preparaatide tootmise kogemusega.
Tänu S.M.A.R.T. tehnoloogiale on tagatud: 
Ülikõrge korrektsiooni täpsus
Loomulikkus
Sobivus teiste preparaatidega
Meditsiinilise sekkumise tunnuste kadumine pärast mitu tundi
Naha üldseisundi taastamine prinkuse, sileduse ja elastsuse parameetrite järgi
 
 
Princess Rich: BIOREVITALISATSIOON (nägu, kael, dekoltee)   175 €  125 €
   

Princess FILLER: kortsude ja nahavoltide täitmine 1ml  218 € 160 €

Huulte piirkond
Laup
Meelekohad
Lõug
Kanavarbad
Nina-huulevoldid

   

Princess VOLUME:  volüümide modelleerimine 1ml - 280 €  190 € 

Huulte suurendamine
Põsed ja nende kontuur
Lõug ja selle kontuur
Sügavad nina-huulevoldid

 
   
KONTUURPLASTIKA – meditsiiniliste protseduuride kompleks, milleks meie kasutame hüaluroonhape preparaate, mis ei ole loodud loomselt, ja kaltsiumi hüdroksülapatidi kortsude korrektsiooniks, näokontuuri taastamiseks ja näonahka trimmimiseks. Hüaluroonhape taastab kaotatud naha elastsuse ja selle loodusliku ilme.

Kontuurplastika täiteaine abil (filler)
Uurimused on näidanud, et vananemine tundemärgid sõltuvad sellest, kui palju palju on inimesel enda hüaluroonhapet. Hüaluroonhape “vastutab” naha tiheduse, elastsuse ja toonuse eest. Vanusega hüaluroonhape kogus rakkudevahelises aines väheneb, mille tulemusel tekivad kortsud. Kontuurplastika filosoofia aluseks on lihtne põhimõte, mis sai plastika kirurgias revolutsiooniks : milleks trimmida elastsuse kaotanud nahka, kui on võimalik seda täita seestpoolt ja muuta pringsaks?
 
Kontuurplastika – väheinvasiivne (st. nõuab vähe sekkumist organismi) protseduur, mis laseb korrigeerida vanuse ja miimika muutusi. Teha näoovaali, põsesarnad ja lõualiini täpsemaks, suurendada huuli, siluda “suitsetaja” kortse suu ümber, “kanavarbad” silmanurkades ja nina-suu vahel – kõike seda on võimalik korrigeerida täitesüstide abil, mida sisestatakse süsti abil erinevatesse nahakihtidesse. Protseduuri efekt kestab 6st kuust kuni 5 aastani olenevalt preparaadist. Süstide abil on võimalik “noorendada” nahka kätel, põlvedel, jalalabal, dekolteel. Täiteaine injektsioon on raske protseduur, mida saab teostada ainult kõrgklassilise kogemusega spetsialist selleks ettenähtud tingimustes.

Hüaluroonhape – naturaaalne naha komponent, mille osad hoiavad epidermises niiskust. See hape on üks peamistest komponentidest rakkudevälises maatriksis, mis kindlustab teda mehaanilise toetusega.
Ajaga maatriksisisesed sidemed lagunevad, mis on üks vananemise põhjustest. Sellepärast täitesüsti geel baseerub hüaluroonhappele ja annab naturaalse efekti. Sisestatud hüaluroonhape ei kesta kaua (kuni 12 kuud), hiljem on vaja kas korrata injektsiooni või anda nahal puhata. Nahasisese preparaadi sisseviimisel taastub naha veebalanss, tekivad tingimused uue kollageeni, elastiini ja oma hüaluroonhappe sünteesiks. Tulemuseks täitub nahasisese kortsu maht, nahk muutub siledamaks, trimmituks ja niisutatuks. Kuid eesmärk pole mitte defekti täitmine vaid ka loomuliku naha uuenemise stimulatsioon. Viimastel aastatel on suur populaarsus preparaadil Radiesse.

See on bioloogiline, mittetoksiline ja allergiat mittetekitav materjal kontuurplastika jaoks, mida kasutatakse kortsude eemaldamiseks. Kaltsium ja fosfor mida leidub ka meie organismis moodustavad hüdroksiilapatiidi kaltsiumiosakesi. Radiesse erinevuseks on pikaajaline tulemus, mis võib kesta kuni 2 aastani.
 

BIOREVITALISATSIOON

Kui tõlkida sõna sõnalt saame tähenduse - Bioloogiline elustamine

See on uudne ja tõhus metoodika naha toonuse ja elastsuse taastamiseks, et saavutada noore ja terve naha värv ja jume.

Kui Te arvate, et see metoodika põhineb ainult kortsude täitmisel – vastame EI. Antud metoodika mitte ainult tasandab naha pinda, vaid parandab naha väljanägemist ja taastab noorele nahale omase epidermise keskkonna ning aeglustab märgatavalt naha vananemist.

CRM Soft kasutatakse edukalt nii monoteraapias, kui ka naha vananemise profülaktika ja korrigeerimise kompleksprogrammide koosseisus.

Kuidas see toimib?

Seda meetodit kasutatakse naturaalse Hyaluron happe nahasisese injektsioonina, mille abil taastatakse kiiresti naha vee tase ja niiskus, see aitab naha rakkudel saavutada ideaalset elukeskkonda ning nahk saab tagasi oma terve jume tänu oma rakkude loomulikule taastumisele


AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT