KC Professional UUS

> KAUBAMÄRGID > KC Professional UUS

KC PROFESSIONAL

Mitmekesine asjatundja juuste tööstuses- Professionaalsus mida võid usaldada!

KC PROFESSIONAL (Miraculos Ltd) toodab kvaliteetseid juuksehooldustooteid nii professionaalidele kasutamiseks kui ka jaemüügiturule. KC Professional perekonda kuuluvad auhinnatud juuksehooldus ning viimistlustooted. Four Reasons, No nothing Very Sensitive ja Color Mask on kaasaegsed, efektiivsed tootegrupid, parima kvaliteedi ja hinna suhtega. Tootevalikut uuendatakse pidevalt ning töödatakse välja uusi tooteid. Valikus on mitmeid tooteid mida teistel juuksehooldusfirmadel ei ole, näiteks Four Reasons Silver Mist-pähejäetav hõbepalsam.
Kõrgekvaliteetne juuksehooldus- keskonnasõbralikkus. Four Reasons, No nothing Very Sensitive ja Biosystem tooteperegondi toodetakse peamiselt Põhja-Euroopas. Tehas kus neid tooteid toodetakse on IOS-14001 keskonnasõbraliku sertifikaadiga ja kasutab rohelist energiat. KC Professionals tooteid ega toodetes olevaid aineid ei ole testitud loomadel.

 

FOUR REASONS
Juuksehooldussarjad


 
 
NO NOTHING
Lõhna, -ja värvainete vabad tooted. Ideaalselt allergikutele

 
 
FOUR REASONS
Viimistlusvahendid


 
 
COLOR MASK
Toonivad maskid värvitud juustele

 
 
COLOR MASK ART
Otsevärvid
Pigmentidest pakatav šokivärv. 
 
BACK TO THE ROOTS
Heanaha toimimist tasakaalustav sari
sisaldab värskendavat ja jahutavat mentooli
 
ROOT COVER

Juuksejuure speid, mis toonib väljakasvu ning halle juukseid

 
 
 

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT