Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Juuste lamineerimine

> JUUKSEHOOLDUS NAISTELE > Juuste lamineerimine

Juuste lamineerimine 
Ilusalong Cheri pakub juuste lamineerimist, mis silub juuksepinna, annab juustele sügava läike ja kaitse kuni 4-6 nädalaks, tõesti magusa hinnaga. Kasutame kvaliteetseid Paul Mitchell vahendeid.
 
Juuste lamineerimine on üks elitaarsemaid ja kallemaid protseduure. Kuid ärge kiirustage ennatlikke järeldusi tegema, sest see protseduur on kõige universaalsem viis kaitsta oma juukseid ja ennetada juuste kahjustumist. Juuste lamineerimine on protseduur, millesse on kokku kogutud lugematu hulk toite- ja toimeaineid, ning mis, nagu kuumade kääride lõikus, lahendab katkevate juusteotste probleemi, samaaegselt taastades juuste tugevuse, tugevdades juuste loomulikku kaitset ja andes teie juustele vastupandamatu läike.

Protseduuri tehnoloogia
Protseduur on lihtne. Juustele kantakse 25-35 minutiks spetsiaalne looduslikke komponente sisaldav vedelik, näiteks - hüdrolüüsitud nisuproteiin, ja ei sisalda mitte mingil juhul ammoniaaki ega vesinikperoksiidi, pärast mida vedelik pestakse maha ning teie juuksed omandavad sära ja elastsuse ning muutuvad erakordselt tugevaks läbi juuksetüviku tugevdamise. 

Lamineerimise mõju juustele
Teie juuksed saavutavad vastupidavuse erinevate ilmaolude ja juukseid kahjustavate protseduuride suhtes (föönitamine, sagedane värvimine, triibutamine jne.)
Tuhmid juuksed saavad tagasi oma erksa värvi tänu protseduuri niisutavale toimele. Kuid see pole veel kõik - kuna selle vedeliku pealekandmisel moodustub nähtamatu kaitsekile, siis on tõenäoline, et teie soeng muutub 15% võrra kohevamaks.
Kuid ka see pole veel kõik, tänu kaitsekilele säilib värvitud juuste värv märksa kauem kui värvitud, kuid lamineerimata juustel.

Kasutamissagedus ja vastunäidustused
Kaitsekile, mis katab kogu juukse, ei tekita kasvuhooneefekti ning seega on protseduur täiesti ohutu, puuduvad ka vastunäidustused, kuna juustelekantav vedelik sisaldab vaid looduslikke aineid.
Uuesti võib juukseid lamineerida ka enne eelmise protseduuri toime lakkamist, antud protseduuri toime säilib 4-6 nädalat.

Paul Mitchell Super-Charged Moisturizer

Juuksemask kuivadele juustele   Suurendab juuste elastsust, jättes need niisutatuna ning andes...
Hind: 20.40 EUR
+ - 

Paul Mitchell Inkworks

Juuste lamineerimise vahend. Värvitu. NB! Tarne aeg 2-5 tööpäeva  
Hind: 38.00- EUR
Soodus: 32.90 EUR
+ - 

Paul Mitchell Shampoo Three

  Sügavpuhastav šampoon kõikidele juuksetüüpidele. Eemaldab kloori- ja rauaühendeid ning...
Hind: 15.42 EUR
+ - 

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT