Fibreplex ravihooldus

Mis on FIBREPLEX?

Tipptasemel Bond Enforcing-süsteem, mis vähendab olulised valgendamise, triibutamise või värvimise käigus tekkivaid juuksekahjukstusi võrreldes tavateenusega. Tugevdab juukseehitust ja annab kauakestva värvikaitse, kui kasutada korrapäraselt FIBREPLEX šampooni ja № 3 Bond Maintainer-it.

Mida võib teha FIBREPLEX-ga?

Valgendada, triibutada ja värvida kompromissitult. Tänu FIBREPLEX Bond Enforcing-süsteemi Fibre Bond 4,5-tehnologiale ei pea muretsema juuste kvaliteedi suhtes, vaid võib garanteerida parema tulemuse kauakestva värvikaitse arvelt.

LÕPPTULEMUS:

- Kuni 94% vähem juuksekahjustusi võrreldes tavatöötlusega

- Juukseehituse tugevdamine ja juuste parem kvaliteet, FIBREPLEX šampooni ja № 3 Bond Maintainer-i korrapärasel kasutamisel

- Kauakestev värvikaitse, FIBREPLEX šampooni № 3 Bond Maintainer-i korrapärasel kasutamisel

FIBREPLEX koduhooldustooted meie e-poes
  
FIBREPLEX TEENUSED MEIE ILUSALONGIS:

 

1. FIBREPLEX BOND ENFORCING-VÄRVITEENUS

2. FIBREPLEX BOND ENFORCING-HOOLDUSTEENUS
FibrePlex ei ole ainult värviteenuse parandamine, vaid pakub ka ainulaadsed Bonding-hooldusteenust värvitöötluste vaheaegadel. Sobib hästi kliendile, kes juukseid ei värvi.

 
 


 

FIBREPLEX BOND 4,5 TEHNOLOOGIA

Aitäh Fibre Bond 4,5- tehnoloogia!
Süsteem hooldab juukseid ja tasakaalustab pH-taset.
Tagab juuste hea kvaliteedi, kauakestva värvi ja läike.
 
FibrePlex № 2 Bond Sealer, № 3 Bond Maintainer ja FibrePlex šampoon sisaldavad Fibre Bond tehnoloogiat. 

FIBRE BOND-TEHNOLOOGIA
 
FibrePlex kaitseb valgendamise, triibutamise või värvimise käigus tekkivate kahjustuste eest, muutes sellega valgendatud ja värvitud juuste tulevikku. Koos mistahes keemilise töötlusega kaitseb ja tasakaalustab see kõrge toimevõimega süsteem juukseehitust, samas vähendab juuksekahjustusi võrreldes tavatöötlusega.

FibrePlex № 1 Bond Booster sisaldab Fibre Bond-tehnoloogiat.
 
 Broneeri aeg kohe:  +372 61 81 444

 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT