Ehted

JENAVI  juveliir kaunistused - sellist kavaliteeti  te pole veel kohanud!
 
Kõik tooted on kaetud 24-K kullaga või plaatinaga. Hüpoallergeenne sulam.
Swarovski kristallid. Eksklusiivne disain.
 

Jenavi on suurim juveel bižuteeria tootja Euroopas. 
Jenavi ehted ühendavad suurepärase kvaliteedi, taskukohase hinna ja autori disaini. 
Ettevõtte Jenavi asub Sankt Peterburis, Venemaa.


Toodete valmistamisel kasutatakse galvaanilise katmise meetodit. Galvaaniline katmine tagab toodete kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse. Olenevalt mudelist kasutatakse erinevate kallismetallide kated, sellised nagu kuld ja plaatina.  
Tavaliste kaunistuste valmistamisel kasutatakse plastikut ja muid odavaid materjale, kuid meie juveliir kaunistuste puhul kasutatakse ainult kõrgkvaliteetsed materjalid, mis ei tekita allergiat ja ei oksüdeeru. Suur valik tootmises kasutatavaid materjale teeb ehteid omapärasteks. Ehete valmistamiseks kasutatakse maailmakuulsa brändi Swarovski kristalle, koralle, pärleid, merevaiku, emaili, türkiisi, malahhiiti, tsirkoone, muid tootjate kristalle. 


See tähendab, et meie juveliir kaunistused on tehtud professionaal juveliiri poolt, samade vääriskividega, aga teisel alusel. Välimuselt te ei tee vahet kalliste juveliir kaunistustega, tehnika mida kasutatakse valmistmisel on unikaalne. 
Tooted, mis on esitatud meie poes on välimuselt kallid juveliir kaunistused, kuid oma hinna poolest on nad nagu tavalised kaunistused, mida saab endale lubada iga inimene. Te saate osta neid palju. Väga palju. Tõeline unistus, kui ehtekarp on täis kaunistusi. See on omamoodi kompromiss. Kui meie maakera ei suuda kasvatada nii palju teemandeid ja väärismetalle, mida soovib iga naine, suudab seda teha juveliir. :)

Õige kasutamis- ja säilitamisviisil kaunistused hoiavad oma esmase välimuse 3 aasta jooksul ja isegi kauem.
 
 Sõrmuste suuruste tabel
Ehete hooldus
 
KÕRVARÕNGAD SÕRMUSED KAELAKETID KAELAKETID KÄEVÕRUD
         
         
   
PROSSID JUUKSEKAUNISTUSED KOMPLEKTID    

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT