Specific Line

> KAUBAMÄRGID > MARIA GALLAND > Specific Line

SILMAILU HEAKS - Uuendusliku tüvirakuekstraktiga silmahooldus MARIA GALLAND-ilt

OTSEVAATES: KAUNID SILMAD

Vaata uut silmade ilu - täne kahele uuele Maria Gallandi hooldustootele, mis on väljatöötatud just tundliku silmaümbruse piirkonna jaoks. Mis tõstab neid tooteid esile, on nende erakordne silmasobivus - seda on testitud silmaarstile poolt!
Kõige uudsemad koostisained, nagu on spetsiaalset kõrgkvaliteetsed Šveitsi õunasordist  saadud tüvirakekstrakt, siluvad kortse ning töötavad edukalt paistetuse ja tumedate silmaaluste vastu. Sära andmine Teie silmadele võib olla nii lihtne. Ja seda iga päev. 

MITMEANDELINE SILMAHOOLDUS

HYDRA LIFT EYE CREAM 100 - 
NIISUTAV JA PINGULDAV
Efektiivsed  energizplaastrid

LIFT EYE PATCH MASK 100B -
PINGULDAV PLAASTERMASK SILMADELE
Silmapaistvate silmade heaks!
See suurepäraselt kerge geel-kreem on täis väärtuslikke toimeained, kuid on sellegi poolest nii hästi nahka imenduv, et koheselt võib peale kanda ka silmajumestuse. Väärtuslik õuna tüvirakuekstrakt kaitseb tundliku silmaümbruspiirkonna naha loomulokke tüvirakke ning tänu selle kortsuvastasele efektile*, aeglustab naha vananemisprotsessi. Tatravaha ja glükosaminoglükaanid vähendavad paistetust, silmaaluseid "kotte" ja tumedaid varje. Samal ajal saab nahk rahustatud**, intensiivselt niisutatud ja värskendatud. Kasutades hommikuti ja õhtuti, pakub kreem silmaümbruspiirkonna nahale kõikehõlmava hoolduse.

* 4-nädalane kortsuvastane uuring näitas märkimisväärset kortsude vähenemist; peale 2-nädalast regulaarset kasutamist oli juba näha arvestatavat kortsude vähenemist.

**90% 4-nädalases dermatoloogilises uuringus osalenutest  märkasid rahustavat toimet nende nahale (kasutades 2 korda päevas).
Sinu silmad avanevad!
Need kontsentreeritud toimeainete lahusega immuta tud värskendavad silmaplaastrid on kohandatud silmade vajadustega ning annavad SOS-efekti: pärast seda. kui nad on paigutatud 5-10 minutiks silmaalusele piirkonnale, on kortukesed juba nähtavalt silutud ning paistetus ja tumedad silmaalused on vähenenud. Jahutava efektiga, sinaka läbipaistva hüdro geeliga plaastreid on lihtne kasutada. 
Nende kontsentreeritud toimeained vabanevad koheselt: väärtslik õuna tüvirakuekstrakt on kortuvastane efektiga ning õunaekstrakti niisutajad pinguldavad nahka ning tagavad kohese ja pikaajalise süvaniisutuse. Tõeline silmiavav kogemus!


Maria Galland 100 Hydra Lift Eye Cream

Vananemisvastane silmakreem   Imeliselt kerge silmaümbruskreem imendub nahka silmapilkselt. Õuna...
Hind: 52.50 EUR
+ - 

Maria Galland 100B Lift Eye Patch Mask

Jahutavad silmapadjakesed   mis silendavad silmaaluseid ning vähendavad paistetust ja tumedaid...
Hind: 10.40 EUR
+ - 

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT