Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Sesderma Silkses Moisturizing Protector

> NÄOHOOLDUS > 24h Kreemid >Sesderma Silkses Moisturizing Protector


Rahustav kreem ekstreemselt tundlikule nahale
 
Niisutav kaitsekreem rahustab ja taastab nahka. Kasutada naha kuivuse ja kestenduse korral. Sobib lõhenenud sõrmeotstele, nahatraumadele, armidele, haavanditele. Aitab nahal taastuda peale keemilist koorimist. 

Kreemi koostis on rikastatud A-, C- ja E-vitamiinidega ja taimeekstraktidega (aaloe ja mimoos). Tõkestab niiskusekadu, hõlbustab naha loomulikku taastumisprotsessi. Kiirendab epitalisatsiooni, ennetab haavade teket ega koorma nahka.

Sisaldab 3 erineva suurusega silikoonpolümeeri, mis tekitavad naha pinnale niiskuse äraaurustumist tõkestava kihi. Samas kaitsevad välisärrituste eest ja pehmendavad nahka. Silkses tooted sobivad naha kaitsmiseks nii tuule, külma, karda vee kui kuiva õhu eest. Meditsiinilised silikoonpolümeerid (cyclomethicone, dimethicone, stearoxymethicone) ei takista naha normaalset funktsioneerimist ja rakuhingamist. Silkses tooted sobivad ideaalset naha taastamiseks pärast erinevaid dermatoksomeetilisi protseduure, nagu näiteks laserravi, keemilised koorimised, plastilised operatsioonid ja erinevad ilusüstid.

Ei sisalda kunstilisi värv-, lõhna- ega säilitusaineid.

Toimeained: Silikoonpolümeerid (cyclomethicone, dimethicone, stearoxymethicone), Mimosa tenuiflora, harilik aaloe, A-vitamiin, C-vitamiin, E-vitamiin.

Kasutamine: Kanna hooldust vajavale nahapiirkonnale ja masseeri õrnalt. Protseduuri võib korrata vastavalt vajadusele.

30 ml - liiter 485,0 €
100 ml - liiter 252,2 €


Kaubamärk:  ► SESDERMA
Kategooria: ► 24h Kreemid


Tootevalikud:
Nimetus Hind
30 ml 14.55 EUR
13.1 EUR
 
100 ml 25.22 EUR
22.7 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT