CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Sesderma Seslash Lash & Eyebrow Growth-Booster

> MÜÜGILIIDRID >Sesderma Seslash Lash & Eyebrow Growth-Booster


Intensiivhooldsusseerum ripsmetele ja kulmudele
 
Intensiivhooldusseerum ripsmetele ja kulmudele (värvitu). Tulemuseks pikad ja tihedad ripsmed ja kaunid kulmud juba 3–6 nädala möödudes. Nano-liposoomseerum on välja töötatud hõredate, lühenenud või rabedate ripsmete taastamiseks. Sobib ka kulmude tihendamiseks. Sisaldab mooruspuu juure ekstrakti, hüaluroonhapet, kasvufaktoreid, punase ristiku ekstrakti ja erinevaid ripsmekarva kasvu toetavaid ja kiirendavaid peptiide ja vitamiine. Eriline koostis pikendab karva kasvufaasi, aeglustab väljalangemist ja taastab kahjustunud karvu. Hüaluroonhape tagab ripsmetele ja karvadele vajaliku niisutuse. Jojobaõli ja pantenool toidavad ja kaitsevad ripsmeid, parandades nende vastupidavust.

Esimesi tulemusi võib märgata 3–6 nädala möödudes. Maksimaalsed tulemused ilmnevad pärast 6–8-nädalast regulaarselt kasutust.

Toimeained: Kasufaktorid, mooruspuu juure ekstrakt, punase ristiku ekstrakt, hüaluroonhape, jojoobiõli ja pantenool.

Kasutamine: Ülemised ja alumised ripsmed: Kanna seerumit kaks korda päevas (hommikuti ja õhtuti) puhastele ja meikimata ripsmejuurtele. Kanna ripsmetele kasutades kaasas olevat harjakest liikudes seest väljapoole. Laske seerumil imenduda järgneva 1–3 minuti jooksul, seejärel võid kasutada tavalist ripsmetušši.

Kulmud: Kanna seerumit kaks korda päevas (hommikuti ja õhtuti) puhastele ja meikimata kulmudele. Pealekandmiseks kasuta kaasas olevat harjakest, masseerides õrnalt kuni täieliku imendumiseni.

5 ml - liiter 4850,0 €


Kaubamärk:  ► SESDERMA
Sari:   Seslash
Kategooria: ► Seerumid ja kontsentraadid

Tootevalikud:
Nimetus Hind
5 ml 24.25 EUR
21.83 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT