Sesderma Reti Age Antiaging Cream

> NÄOHOOLDUS > 24h Kreemid >Sesderma Reti Age Antiaging Cream
Tootevalikud:
Nimetus Hind
50 ml 77.60 EUR
 
Vananemisvastane kreem
 
Antioksüdatiivse toimega vananemisvastane näoakreem ennetab vananemisilmingute teket, mis on põhjustatud kronoloogilisest vananemisest (miimilised jooned ja kortsukesed) ning parandab naha elastsust, sära ja jumet. Näokreem on vananemisvastase ja pikaajalise toimega tänu kompleksile, mis koosneb 3-st järk-järgult vabanevast retinoidist (loob kudedesse aktiivaine tagavara). Retinoidid stimuleerivad keratinotsiitide levikut, normaliseerivad koorimisprotsessi ja parandavad nahatooni ja -tekstuuri. Kombineeritud koostis, mille kooslusesse kuuluvad sellised aktiivained nagu hüdrolüüsitud hüaluroonhape või kasvufaktor TGF-B2, soodustab kreemi paremat ja ohutut imendumist nahka.

C-vitamiin on aktioksüdant, mis sisaldub tsitruseliste viljades. C-vitamiin kaitseb rakke vabade radikaalide kahjuliku mõju eest (molekulid, mis tekivad organismis toidu lõhustamise tulemusena või organismi kokkupuutel suitsu või UV-kiirgusega). C-vitamiin on äärmiselt oluline naha, luude ja sidekude täiusliku elutegevuse tagamiseks.
Sobib ideaalselt kuivale nahale. Ei põhjusta nahaärritust.

Toimeained: Kolme retinoidi süsteem: retinool, retinüül, retiinaldehüüd. Kasvufaktor: TGF-2. Antioksüdatiivne kooslus: ergothioneiin, C- ja E-vitamiin, Q10, pterostilbeen. Hüaluroonhape.

Kasutamine: Kandke kreem kergete maseerivate liigutustega puhtale nahale kuni kreemi täieliku imendumiseni.

Kõik selle sarja tooted

50 ml - liiter 1552,0 €
Seotud tooted:
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT