SesDerma Hidraderm TRX Roll-On

> NÄOHOOLDUS > Spetsiifiline hooldus >SesDerma Hidraderm TRX Roll-On


Roll-on pigmendilaikudele. Intensiivne lokaalne hooldus pigmentlaikudele. Valgendab ja ühtlustab naha tooni. Niisutab ja pehmendab nahka.

Toimeained:
Tõhusatoimelised aktiivained niisutavad ja noorendavad ning ühtlustavad naha jumet:

Hüaluroonhape koos TRX-ga niisutab tõhusalt ja pikaajaliselt nahka.

Traneksaamhape – on fibrinolüüsi inhibiitor ehk aine, mis aitab vähendada verejooksu. Tugevdab naha kaitsevõimet: niisutab ja taastab nahka. Vähendab plasmiini teket ja kuhjumist sarvkihti. Vähendab epidermise hüpertroofiat ja keratinotsüütide liigset kuhjumist. Tõhusa depigmenteeriva toimega.

Niatsiinamiid - Antioksüdatiivse ja depigmenteeriva toimega. Stimuleerib lipiidide ja sarvkihi keramiidide sünteesi ning toetab keratinotsüütide diferentseerumist.

4-butüülresortsinool - Otsene toime ensüümile TRP-1 (Tyrosinase Related Protein1), vähendab türosinaasi aktiivsust ja melanogeneesi.

Kurkumiin – tõhusalt toimiv antioksüdant vähendab oksüdatiivset stressi. Pidurdab melanotsüütides türosinaasi ja valgendab nahka. Omab põletikuvastast toimet.

Kaera ekstrakt – Pehmendab ja niisutab nahka. Vähendab niiskuse ära aurustumist nahalt.

Tsetüülpüridiin – Anibakteriaalne aine.


Kaubamärk:  ► SESDERMA
Sari:   Hidraderm
Kategooria: ► Spetsiifiline hooldus

Tootevalikud:
Nimetus Hind
4 ml 18.99 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT