NB! Pühade ajal võivad tarneajad olla pikemad.
 

Sch Blond Me Inst Blush Blonde Beautifier Ice

> JUUKSEHOOLDUS NAISTELE > Toonivad maskid, shampoonid >Sch Blond Me Inst Blush Blonde Beautifier Ice


Värvisprei, jää
 
Annab valgetele juustele pehmed pastelsed tooninüansid. Happelise pH ja vitamiiniühendi abil tasakaalustab ja tugevdab juukseid.

Tooninüansid:
JÄÄ- neutraliseerib kuldsed tooninüansid või annab külma tooni.
TERAS- neutraliseerib kuldoranžid tooninüansid või annab terassinise tooni.
MAASIKAS- toonib valged juuksed pastelse maasikanüansiga.
NEFRIIT- toonib valged juuksed roheka nefriitnüansiga.

Sobivad põhjad: 
- värvimata juus tumedusastmes 8 ja sellest heledam.
- valgendatud, valgeks värvitud või- triibutatud põhjale.

Kasutamine: Kasuta käte kaitseks kaasasolevaid kindaid. Pihusta toodet pesukohas või kui töökohal, kata kliendi riided eelnevalt käterätiga. Kodus kasutamisel kanna toodet juustesse dušširuumis või kata kinni riided ja ümbrus, et kaitsta juhuslike värvipritsmete eest. Pihusta niisketesse või kuivadesse juustesse ja kammi läbi, et toode jaotuks ühtlaselt. Ülemäärase värvi eemaldamiseks kasuta kätepaberit. Föönitamine lukustab otsevärvi juukse pinnale, jättes nad pehmeks ja siledaks. Kanna toodet salguti või üleni juustesse. Värviplekid nahalt saab eemaldada märja vatitupsuga. 

JÄÄ, TERAS, MAASIKAS, NEFRIIT: Peale värvimist ära pese juukseid šampooniga. Kirkama tulemuse saavutamiseks ära loputa. Kasutades JÄÄD ja TERAST kuldsete või oranžide nüansside neutraliseerimiseks- loputa. Kuivata ja kujunda soovitud viisil.

Kestvus: värv püsib juustes kuni 3 pesu, olenevalt nende korrasolekust, pikkusest, valitud toonist ja välistest mõjutustest. Võimalik riiete ja voodipesu määrimine võib juhtuda värvi valest kasutamisest või juuste korrasolekust tingitult.


 Kõik selle sarja tooted    Vaata kõiki Schwarzkopf  tooteid
 
250 ml - liiter 73,33 €
Tootevalikud:
Nimetus Hind
250 ml 18.33 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT