CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

ST.TROPEZ Gradual Tan Plus Firming 4in1 Lotion

> KEHAHOOLDUS > Kehakreemid >ST.TROPEZ Gradual Tan Plus Firming 4in1 Lotion
Multifunktsionaalne kehakreem

Naudi oma perfektset rannavormis keha aastaringselt koos Gradual Tan Plus Firming neli ühes kreemiga: pingul, toonuses, niisutatud ja kauni naturaalse jumega nahk. Innovatiivne melaniinitehnoloogia mõjub sinu nahal ja tekitab individuaalse päevituse, samas aktiveerib Chronodyn TM naharakke ja parandab nende toonust isegi probleemsetes piirkondades. Kergesti imenduva koostisega ning innovatiivne Aromaguard™ parfüümitehnoloogia elimineerib ebameeldiva spetsiifilise lõhna vähemalt 70% ulatuses ning annab õrna ja meeldiva parfüümi.

Kasutamine: Masseeri õrnalt ühtlaselt kooritud, puhtale ja kuivale nahale, alustades jalgadest ja suundudes ülespoole. Oota paar minutit kuni rikkalik niisutav kreem imendub ja alles siis riietu. Kasuta toodet iga päev. Koori nahka iga 3 päeva järel. Pese käed peale kasutamist. Hoidu toote silma sattumisest. Silma sattudes loputa veega.

Testi toodet nahal 24h enne kasutamist. Kui toote kasutamine kutsub esile ärritusnähud, katkestage toote kasutamine. Mitte kasutada katkisel, ärritunud või tundlikul nahal.

150 ml - liiter 24.25 €

Tootevalikud:
Nimetus Hind
150 ml 24.25 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT