Puran Formula

> KAUBAMÄRGID > BIODROGA > Puran Formula

PURAN FORMULA - TOOTESARI EBAPUHTALE NAHALE

Ebapuhas nahk on enamasti põhjustatud hormonaalse tasakaalu muutustest organismis, eriti just meeshormoonide - androgeenide üleproduktsiooni tõttu. Androgeenid stimuleerivad nahas rasu ülemäärast eritumist. Selle tagajärjel poorid ummistuvad ja ülemäärane rasu ei pääse enam naha pinnale. Nahk muutub rasuselt läikivaks ning moodustuvad ummistunud poorid - komedoonid. Selle tulemusel moodustub soodne keskkond bakterite kiireks arenemiseks, tekivad mitmesugused põletikulised protsessid. Ebapuhas ja samaaegselt rasune nahk ei ole mitte ainult puberteediea probleem, vaid võib ilmneda ka seoses stressi, raseduse või menopausiga. Need kõik on perioodid, millal toimuvad suured muutused organismi hormonaalses tasakaalus.
Vastavalt ebapuhta naha vajadusi arvestades on BIODROGA poolt välja töötatud PURAN FORMULA hooldussari. Hoolikalt valitud toimeainete kooslus tagab ebapuhta naha nõudmiste rahuldamise. Puhastusemulsioon - Cleansing fluid - ja toonik - Clarifying Lotion - sisaldavad toimeainet - Zinc Gluconate - millel on antibakteriaalne ja rasueritust pärssiv toime, mis tõkestab ebapuhtuste tekkimist. Koostisaine allantoiintoetab naha loomulikku kaitsevõimet, rahustab ärritunud nahka ja pärsib põletikulisi protsesse.  Aktiivsed toimeained: lagritsajuure ekstrakt, Chlorhexidine, Sebomine SB12®tagavad tulemuse võitluses ebapuhta naha probleemidega.

Need omadused toodete koostises tagavad ebapuhta naha muutumise normaalselt toimivaks ja terveks. Naha tekstuur paraneb ning nahk näib värske ja puhanud. Sõltuvalt nahatüübi spetsiifilistest vajadustest sisaldavad kreemid matistavaid, niisutavaid ja rasueritust normaliseerivaid toimeaineid. PURAN FORMULA stimuleerib nahka võitlema juba olemasolevate ebapuhtustega - kas nähtavate või nahaalustega.

Biodroga Puran Formula 24-Hour Care Impure, Dry Sk

Hoolduskreem ebapuhtale kuivale nahale Ebapuhta ja kuiva naha hoolduskreem. Hoiab ära ebapuhtuse teket, rahustab...
Hind: 17.46 EUR
+ - 

Biodroga Puran Formula Acno-Lift Creme

Ravikreem ebapuhtale nahale 25+  Sageli esineb naha ebapuhtuseid ka 25 - 45 eluaastani. Selles vanuses vajab...
Hind: 26.19 EUR
+ - 

Biodroga Puran Form 24-Hour Care I.Oily-Comb skin

24-р hoolduskreem ebapuhtale, rasusele nahale Rasuse ja kombineeritud ebapuhta naha hoolduskreem. Kerge ja...

Hind: 18.43 EUR
+ -  

Biodroga Puran Formula Anti-Blemisch Stick

SOS ravikontsentraat ebapuhtale nahale Vistrikevastane kontsentraat ebapuhtale nahale hõbedapuruga. Tõhus...
Hind: 18.43 EUR
+ - 

Biodroga Puran Formula Anti-Blemish Creme

Vistrikevastane hoolduskreem Vistrikevastane kreem naha hooldamiseks ja ebapuhtuse ennetamiseks. Muudab naha...
Hind: 20.37 EUR
+ - 

Biodroga Puran Formula BB Cream SPF 15

Nahavärvi ühtlustav kreem   Kerge koostisega kreem tagab samaaegse nahahoolduse ja kauni...

Hind: 18.43 EUR
+ -  

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT