Organique Eternal Gold Corundum Face Peeling

> NÄOHOOLDUS > Koorijad >Organique Eternal Gold Corundum Face Peeling
Näokoorija
 
Unikaalne peeneteralise tekstuuriga näokoorija sisaldab korundi ja kolloidkulda. Puhastab ja värskendab nahka, õrnalt valgendava efektiga, stimuleerib ja valmistab nahka ette edasiseks hoolduseks. Korundi kristall, mis sarnaneb oma tugevuse poolest teemantiga, eemaldab tõhusalt nahapinnalt surnud naharakud, tagades mikrodermabrasiooni kontrollitud efekti. Kolloidkuld aitab nahka puhastada, taimsed ekstraktid taastavad, rahustavad ja värskendavad nahka. Nahk muutub siledaks, elujõuliseks ja säravaks. Sobib igale nahatüübile, ka rasusele ja tundlikule nahale.
 
Orgaaniline: 
JAH

Kasutamine: Kanna väike kogus koorijat puhtale nahale (väldi silmaümbrust) ja masseeri õrnalt paari minuti jooksul. Loputa jäägid sooja vee ja svammi abil. Seejärel kasuta nahatoonikut. Kindlustamaks toote pikaajalisema säilimise soovitame kasutada koorija doseerimisel kaasasolevat steriilset spaatlit.

Kõik selle sarja tooted

50 ml - liiter 388,0 €
Tootevalikud:
Nimetus Hind
50 ml 19.40 EUR
 
Seotud tooted:
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT