Organique Dead Sea Mud

> KEHAHOOLDUS > Maskid ja mähised >Organique Dead Sea Mud
Tootevalikud:
Nimetus Hind
330 g 7.76 EUR
 
1000 g 27.16 EUR
 
Surnumere muda
 
Kosmeetiline muda on pärit Jordaaniast, Surnumere edelarannikult. Kõrgkvaliteetne toode, mis on puhas ega sisalda keemilisi saasteaineid. Muda on steriliseeritud ning seda võib julgelt kasutada nii näo kui kogu keha hoolduseks. Surnumere muda on naturaalne toode, mis on rikas väärtuslike mineraalide ja nahale vajalike omaduste poolest. Sisaldab silikooni, magneesiumi, kaaliumi, rauda, joodi, broomi, naatriumi, fluori, alumiiniumi jne. Mudahooldus väljutab organismist toksiinid ja puhastab nahka. Rahustab stressis nahka, muudab selle nooruslikumaks, varustab vajalike mineraalidega, parandab vereringet ja immunsüsteemi. Võimsa salendava (suurendab rakumetabolismi) ja tselluliidivastase efektiga.
 
Orgaaniline: 
JAH

Kasutamine: Kanna eelnevalt kooritud nahale soojendatud mudamask, mähi keha sisse ja aseta peale soojatekk või kasuta kehahoolduskapslit. Protseduur kestab 20 minutit, seejärel loputa muda nahalt maha ja masseeri kehavõide või kehaemulsiooniga.

330 g - kg 23,51 €
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT