Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Organique Dead Sea Mud

> MÜÜGILIIDRID >Organique Dead Sea Mud


Surnumere muda
 
Kosmeetiline muda on pärit Jordaaniast, Surnumere edelarannikult. Kõrgkvaliteetne toode, mis on puhas ega sisalda keemilisi saasteaineid. Muda on steriliseeritud ning seda võib julgelt kasutada nii näo kui kogu keha hoolduseks. Surnumere muda on naturaalne toode, mis on rikas väärtuslike mineraalide ja nahale vajalike omaduste poolest. Sisaldab silikooni, magneesiumi, kaaliumi, rauda, joodi, broomi, naatriumi, fluori, alumiiniumi jne. Mudahooldus väljutab organismist toksiinid ja puhastab nahka. Rahustab stressis nahka, muudab selle nooruslikumaks, varustab vajalike mineraalidega, parandab vereringet ja immunsüsteemi. Võimsa salendava (suurendab rakumetabolismi) ja tselluliidivastase efektiga.
 
Orgaaniline: 
JAH

Kasutamine: Kanna eelnevalt kooritud nahale soojendatud mudamask, mähi keha sisse ja aseta peale soojatekk või kasuta kehahoolduskapslit. Protseduur kestab 20 minutit, seejärel loputa muda nahalt maha ja masseeri kehavõide või kehaemulsiooniga.

330 g - kg 23,51 €


Kaubamärk:  ► ORGANIQUE
Sari:   Dead Sea
Kategooria: ► Maskid ja mähised

Tootevalikud:
Nimetus Hind
330 g 8.14 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT