Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Organique Bath Bomb

> KEHAHOOLDUS > Vannitooted >Organique Bath Bomb
Organique Bath Bomb White Musk
Vannipomm intrigeeriva valge muskuse lõhnaga niisutab ja toidab kuiva nahka vanniskäigu ajal. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.
Organique Bath Bomb Masculini
Vannipomm meeste odekolonni lõhnaga niisutab ja toidab kuiva nahka vanniskäigu ajal. Sobib ideaalselt meestele. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.
 
Organique Bath Bomb Orange & Chilli
Vannipomm mahlaka apelsini ja tšillipipra lõhnaga niisutab ja toidab kuiva nahka vanniskäigu ajal. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.
 
Organique Bath Bomb Guava
Vannipomm eksootiliste puuviljade lõhnaga niisutab ja toidab kuiva nahka vanniskäigu ajal. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.

Organique Bath Bomb Magnolia
Müstilise lillelõhnaga vannipomm niisutab ja toidab kuiva nahka vanniskäigu ajal. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.

Organique Bath Bomb Raspberry
Värske vaarikalõhnaga vannipomm niisutab ja toidab kuiva nahka vanniskäigu ajal. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.
 
Organique Bath Bomb Africa
Vannipomm Aafrika lillede sooja aroomiga paitab meeli ja lõõgastab. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.
 
Organique Bath Bomb Greek
Vannipomm mahlakate viinamarjade värske aroomiga on rikas vitamiinidest ja nahka taastavatest komponentidest. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.
 
Organique Bath Bomb Milk
Vannipomm kitsepiimaga toidab ja tugevdab nahka, rikastades seda vajalike vitamiinidega ja paitades meeli õrna jasmiiniaroomiga. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.

Organique Bath Bomb Mango
Aromaatne mangolõhnaline vannipall niisutab ja toidab kuiva nahka, rikastades seda vajalike vitamiinidega. Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõli siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Looduslik tärklis pehmendab nahka ja leevendab nahaärritust. Pärast vanniskäiku muutub nahk õrnaks ja meeldivalt lõhnavaks.
 


Kasutamine: Viska pool vannipommist sooja veega täidetud vannivette. Märkus: Naturaalsete õlide kõrge sisalduse tõttu võib vannipomm vannile jätta rasvaseid jälgi.

170 g - kg 28,52 €

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Organique Bath Bomb White Musk 4.85 EUR
 
Organique Bath Bomb Masculini 4.85 EUR
 
Organique Bath Bomb Orange & Chilli 4.85 EUR
 
Organique Bath Bomb Guava 4.85 EUR
 
Organique Bath Bomb Greek 4.85 EUR
 
Organique Bath Bomb Mango 4.85 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT