CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

NovExpert Paris The Expert Anti-Aging Eye Contour

> NÄOHOOLDUS > Silmahooldus >NovExpert Paris The Expert Anti-Aging Eye Contour
 

Vananemisvastases silmakreemis on tõhusad looduslikud toimeained, mis kaotavad tumedad silmaalused ja mõjuvad pinguldavalt. Kreem mõjub sügavatesse nahakihtidesse parandades kollageeni sünteesi ja kaitstes naha DNA-d. Silmaalused tunduvad märgatavalt heledamad ja silmakontuur siledam.*
* 50 kasutaja hinnang pärast 21 päevast toote kasutamist.

Esimene vananemisvastane hooldus, millel on garanteeritud ja sertfitseeritud koostis: 0% kunstilikke koostisosi, 0% säilitusaineid, 100% hüpoallergeenne.

Esimesed kortsukesed tekivad silmade ümbrusesse keskmiselt juba 25 aasta vanuses. Seetõttu peavad kosmeetikud kõige olulisemaks näohoolduseks just silmade ümbruse hooldust. Novexperti silmaümbruskreemides on rikkalikult tõhusaid komponente, mis pidurdavad naha vananemist ning siluvad juba tekkinud kortse ja kortsukesi. 

- Novexperti vananemisvastane silmaümbruskreem sobib alates 25. eluaastast, nii naistele kui meestele, kõikidele nahatüüpidele.
- Novexperti vananemisvastane silmaümbruskreem pakub leevendust nahaprobleemidele menopausile eelneval või järgneval ajal ning vähendab kortse ja kortsukesi silmade ümbruses.
- Novexperti vananemisvastane silmaümbruskreem sobib, kui Sinu elustiili juurde kuulub päikesega liialdamine, suitsetamine ja krooniline stress.

100% kõikidest toimeainetest on looduslikku päritolu.

Kasutamine: Kanna hommikuti ja õhtuti väike kogus kreemi silmaalustele suunaga silmanurkadest silma välisnurkade poole.

15 ml - liiter 2457,33 €


Kaubamärk:  ► NovExpert Paris
Sari:   Pro-Collagen
Kategooria: ► Silmahooldus

Tootevalikud:
Nimetus Hind
15 ml 36.86 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT