Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

NovExpert Paris Detox Mask With Creamy Pink Clay

> NÄOHOOLDUS > Maskid >NovExpert Paris Detox Mask With Creamy Pink Clay
 

Sügavpuhastav näomask kreemja roosa saviga. Kolmekordne sügavpuhastav ehk detox efekt! Roosa savi eemaldab nahalt linnatolmuga näole sattunud raskemetallide ja kemikaalide osakesed.

S.O.S. rikutud bakteriaalse flooraga nahale! Roosa savi ja prebiootikumid vähendavad patogeensete bakterite hulka ning taastavad naha loomuliku bakteriaalse floora. Vähendab naha tundlikust õhus leiduvate allergeenide suhtes (vaiguosakesed, õietolm jne).

Novexpert on esimene vananemisvastane hooldus, millel on garanteeritud ja sertifitseeritud koostis: 0% kunstlikke koostisosi, 0% säilitusaineid, 100% hüpoallergeenne.

SAAMISLUGU
Hiljuti kinnitas rahvusvaheline teadlaste konsortsium, et naha mikrofloora koosneb miljarditest kaitsvatest bakteritest, mille säilitamiseks peab nahahooldus olema naturaalne, ohutu ja tõhus. Just need kolm on ka Novexperti nahahoolduse printsiipideks. Novexperti Hydro-Biotic sari põhineb meditsiinilistel uuringutel ja sisaldab tõhusaid prebiootikume, mis taastavad naha normaalse bakteriaalse floora, tugevdavad naha loomulikku vastupanuvõimet ning tagavad naha üldise tervise ja heaolu.

- Novexperti Hydro-Biotic sügavpuhastav näomask sobib igas vanuses, nii naistele kui meestele, kõikidele nahatüüpidele. Eriti soovitatav tundlikule nahale.
- Novexperti Hydro-Biotic sügavpuhastav näomask sobib tundlikule, karedale ja tuhmi juhmega nahale.
- Novexperti Hydro-Biotic sügavpuhastav näomask sobib, kui Sinu elustiili juurde kuulub saastunud linnaõhk, vähene sportlik aktiivsus, tasakaalustamata toitumine või suitsetamine.

SÜGAVPUHASTAVA NÄOMASKI SOBIVUS NAHATÜÜPIDELE ERINEVAS KLIIMAS
Kui viibid sageli õhukonditsioneeriga ruumides vt „kuum ja kuiv“ või „külm ja kuiv“.
* Sobib vaid juhul kui nahal ei esine aknet. Akne puhul eelista aknega nahale mõeldud maski.

100% koostisosadest on looduslikud
20,5% koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest

Kasutamine: 
Kanna mask puhtale näonahale ja lase sõltuvalt oma nahatüübist mõjuda:
- rasuse ja kombineeritud nahatüübi puhul 20 minutit,
- kombineeritud või normaalse nahatüübi puhul 15 minutit
- kuiva nahatüübi puhul 10 minutit.
Loputa sooja veega. Väldi silmakontuurile sattumist. Parima tulemuse saamiseks kasuta 1–2 korda nädalas või nii sageli kui nahk vajab.

75 ml - liiter 206,28 €


Kaubamärk:  ► NovExpert Paris
Sari:   Magnesium
Kategooria: ► Näomaskid

Tootevalikud:
Nimetus Hind
75 ml 15.47 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT