Inebrya KroMask Colour Mask Chocolate

> JUUKSEHOOLDUS NAISTELE > Toonivad maskid, shampoonid >Inebrya KroMask Colour Mask Chocolate


Tooniv juuksemask, šokolaad
 
Kahetoimeline juuksemask taaselustab, intensiivistab ja lisab tonaalsust naturaalsetele, värvitud ja triibutatud juustele. Taastab sära ja intensiivse tooni tuhmidel ning elututel juustel, hooldab, niisutab ja parandab kammitavust muutmata juukseid raskeks ja rasvaseks. Omab vabade radikaalide ja rakkude vananemisvastast kaitset. Juuksed jäävad uskumatult pehmed ja säravad!
Kasutamine: Pese juuksed sobiva Inebrya shampooniga ja kuivata liigne vesi rätikuga. Pane kaitsekindad kätte ja kanna paras kogus (~ 20-30 ml) maski ühtlaselt juustele, kasutades harvade piidega kammi. Lase mõjuda 3-5 minutit ja loputa hoolikalt. Pikendades mõjuaega kuni 15 minutini, saavutad blondeeritud juustel intensiivsema efekti. Hoidu toote kandmisest otse peanahale!

300 ml - liitri hind 45,00


KROMASK Professional  on innovatiivne tootesari värvi värskendavatest ja toitvatest juuksemaskidest, mis aitavad luua loendamatul hulgal turvalisi ja isikupäraseid värviefekte.
Kahetoimeline juuksemask taaselustab, intensiivistab ja lisab tonaalsust naturaalsetele, värvitud ja triibutatud juustele.
Taastab sära ja intensiivse tooni tuhmidel ning elututel juustel, hooldab, niisutab ja parandab kammitavust, muutmata juukseid samal ajal raskeks või rasvaseks. Omab vabade radikaalide ja rakkude vananemisvastast kaitset. Juuksed jäävad uskumatult pehmed ja säravad!


Kõik selle sarja tooted  ►Vaata sarnaseid tooteid: Toonivad vahendid
 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
300 ml 12.95 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT