CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Gatineau Defi Lift 3D Perfect Design Cream

> MÜÜGILIIDRID >Gatineau Defi Lift 3D Perfect Design Cream


Taastav ja tõstev näokreem 45+

Taastava, tõstva ja pinguldava toimega kreem on mõeldud kasutamiseks 45. eluaastast alates. Rikkalik ja kreemjas tekstuur toidab ja kaitseb nahka päeval ja ööl ning tagab selle pehmuse, elastsuse ja pikaajalise niisutuse. Kiire pinguldava toime tagab ekslusiivsete taimsete proteiinide kompleks ja uus kõrgtehnoloogia, koostöös spetsiaalsete koostisainetega, lisab lohkuvajunud piirkondadele ümarust. Tulemuseks on otsekohe siledam ja pingul nahk. Iga päeva järel tundub nahk pringim ja on saavutanud volüümi, profiili ja kauni ümaruse.

Toimeained: Volulift, Densilift (nisu- ja sojaproteiinidest), Orgalift (maisiproteiinist), Peptilift (eksklusiivne taimne proteiinide kompleks)

Kasutamine: Kanna hommikuti ja õhtuti puhastatud näole ja kaelale, pöörates eriti tähelepanu meelekohtadele, põskedele ja lõuale.

50 ml - liiter 1399,8 €


Kõik selle sarja tooted   ►Vaata sarnaseid tooteid: 24h kreemid

DEFI LIFT 3D – on nahka pinguldav hooldussari, mille eesmärgiks on siledam ja heas toonuses nahk. Kolmes dimensioonis toimiv iluravi, mis baseerub mitmetel taimse päritoluga proteiinidel (peptilift, densilift, orgalift), et muuta nahk elastseks ning ühtlasi minimaliseerida kortsude teket. Soovitatav vanus alates 30 – 35. eluaastast.
 

Tootevalikud:
Nimetus Hind
50 ml 69.99 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT