Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Filorga Optim Eyes Lashes & Brows

> MÜÜGILIIDRID >Filorga Optim Eyes Lashes & Brows


Ripsmeid ja kulme tihendav seerum
 
Stimuleeriv, volüümi lisav hooldus ripsmetele ja kulmudele 

Aja möödudes aeglustub ripsme – ja kulmukarvade elutsükkel. Ripsmed muutuvad ühemaks ja hapramaks, kulmud vähem lopsakaks ning õhemaks – silmad kaotavad oma võlu. FILORGA 2-astmeline hooldus reatment OPTIM-EYES LASHES & BROWS® mitmekordistab ripsmete ja kulmude kasvu. 


• 1 etapp – RIPSME- JA KULMUKARVADE KASVU ERGUTAJA. Kera-Extend CX kompleks,mis kujutab endast Biokaniin-A, peptiidid ja bio-tech mikro-vetika kompleski, stimuleerivad keratiini sünteesi. Tulemused: ripsmed ja kulmud on pikemad ja tihedamad. Kera-Maintain CX kompleks, milles baaskomponentideks Peptiid Biotinüül-GHK ja pantenool, tugevdavad karvade kinnituvust. Tulemus: ripsme- ja kulmukarvad on enam vastupidavad ning ei lange välja. Elustav kompleks NCTF® tihendab kulmusid ja ripsmeid. 

• 2 etapp VOLÜÜMIANDEV JA KATTEV HOOLDUS. Proteiiniga-täidetud toitev maatriks tungib karva sügavatesse kihtidesse, aidates restruktureerida karva ja toita seda. Värvitu seerum katab ripsme- ja kulmukarva, muutes nad koheselt paksemaks ja tihedamaks. Hooldus toimib ka ideaalselt ripsmetuši primerina, mis soodustab ripsmetuši pealpüsimist.

Kasutamine: Kanna stimuleerivat seerumit hommikul ja õhtul puhastatud ripsmetele ja kulmudele nii lähedal karva juurele kui võimalik. Õhuke pintsel muudab täpse pealekandmise kergeks. Koheselt peale seda kanna kattev kiht juurtest otsteni nii kulmudele kui ripsmetele. Hari võimaldab ühtlaselt katta iga karva.

13 ml - liiter 4029.23 €


Kaubamärk:  ► Filorga (Prantsusmaa)
Sari:   Näokreemid - Filorga
Kategooria: ► SILMAD

 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
13 ml 48.50 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT