Filorga Neocica

> NÄOHOOLDUS > Seerumid ja kontsentraadid >Filorga Neocica


Nahka taastav kontsentraat
 
UNIVERSAALNE PARANDAVA TOIMEGA HOOLDUSVAHEND NEOCICA®UNIVERSAL. TOETAB MARRASNAHA PARANEMIST JA RAHUSTAB NAHKA PÄRAST KOORIMIST, LASERHOOLDUSI NING SÜSTE. IGAPÄEVANE NAHAHOOLDUS ÄRRITUNUD NAHALE.

Universaalne ja ülimalt pehme tekstuuriga taastav kreem sisaldab rahustavaid toimeaineid ning kollageeni eelkäijaid, mis toetavad marrasnaha taastumist. Kreem aitab paranemisprotsessi ajal ärritustunnet leevendada niikaua, kuni nahk taastab oma algse välimuse. Sobib suurepäraselt päikesepõletuste, kergekujuliste põletushaavade ja nahaärrituste korral. Kontsentreeritud hüaluroonhape tagab kestva niisutuse, ramnoos ja pruunvetikas leevendavad ärritust.

Kasutamine: Kandke ärritunud nahale õrnalt tupsutades kolm kuni kuus korda päevas. Päeva jooksul ärritajatega kokku puutuva ja rabedaks muutuva naha rahustamiseks võib kasutada ka mittekirurgiliste vananemisvastaste protseduuride järelhoolduseks välja töötatud toodet NEOCICA®.
40 ml - liiter 994.25 €


Kaubamärk:  ► Filorga (Prantsusmaa)
Sari:   Seerumid - Filorga
Kategooria: ► Seerumid ja kontsentraadid

Tootevalikud:
Nimetus Hind
40 ml 32.98 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT