CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Filorga NCTF-Reverse Mat

> NÄOHOOLDUS > Emulsioonid >Filorga NCTF-Reverse Mat


Taastav emulsioon
 
TAASTAV VEDELIK [KORTSUD – PINGULDATUS – SÄRA – POORID] NCTF-REVERSE MAT®

 Täielikult uuenenud nahakvaliteet [aktiivne taastav toime]: selle koostis sisaldab esimest korda mesosüstiga võrdses koguses erilist polüergutavat kompleksi NCTF®, mille on välja töötanud Prantsusmaa esimene esteetilisele meditsiinile pühendunud labor Laboratories FILORGA.
 Ülitõhus vananemisvastane toime [kortsud – pinguldatus – sära – poorid]: see on kombinatsioon parimatest vananemisvastastest toimeainetest [hüaluroonhape + kollageen + A-, H- ja E-vitamiin] ja tõhustajatest, mis aitavad üheaegselt siluda kortse, ühtlustada nahatooni ning lisada nahale sära. Kerge tekstuur, mis ei pane nahka läikima ja sisaldab poore ahendavat kompleksi. Jätab naha matiks.

Kasutamine: Kasutage hommikuti ja õhtuti igapäevase näohoolduse käigus. Täieliku taastava hoolduse jaoks kasutage NCTF-REVERSE MAT®-i vedelikku pärast NCTF-ESSENCE®-i näopiima ja NCTF-INTENSIVE®-i seerumit.

50 ml - liiter 1707.20 €


Kaubamärk:  ► Filorga (Prantsusmaa)
Sari:   Näokreemid - Filorga
Kategooria: ► Emulsioonid
 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
50 ml 77.60 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT