Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Filorga C-Recover

> NÄOHOOLDUS > Seerumid ja kontsentraadid >Filorga C-Recover


C-vitamiini kontsentraat

VÄSIMUSVASTANE SÄRA ANDEV KONTSENTRAAT C-RECOVER®. PUHTA JA VÄRSKE C-VITAMIINI JÕUD SÄRAVAMA NING NÄHTAVALT NOOREMA NAHA SAAVUTAMISEKS.

Tänu õhu- ja valguskindlale pakendile avalduvad ülimalt kontsentreeritud C-vitamiini (8%) kasulikud omadused alles kasutamise hetkel. C-vitamiin on tugev antioksüdant, mis toetab kollageeni tootmist ja paneb naha särama. Üliniisutavad polüsahhariidid ja mitmekülgse ergutava toimega NCTF toetavad selle vananemisvastast mõju. Väsimusilmingud kaovad ja jume muutub säravamaks.

Kasutamine: Aktiveerimiseks ja koguse puhta C-vitamiini pulbri saamiseks vajutage tugevasti valgele kolvile. Raputage kõvasti ja tõmmake uuesti kolbi. Keerake paika pipett. Selle täitmiseks tuleb pipeti kummist ots kokku vajutada ja pipett seejärel välja keerata. Kandke toodet igal hommikul enne harjumuspärase päevakreemi kasutamist ühtlaselt kogu nahale. Ettevaatust! Kui viibite toote kasutamise ajal tugeva päikesevalguse käes, soovitame toodet peale kanda õhtuti enne öökreemi.

Kogus tuleb ära kasutada seitsme päeva jooksul pärast avamist. Pärast avamist säilitage toodet jahedas.
30 ml - liiter 1972.3 €


Kaubamärk:  ► Filorga (Prantsusmaa)
Sari:  ► Seerumid - Filorga
Kategooria: ► Seerumid ja kontsentraadid
 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
3 x 10 ml - 30 ml 58.20 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT