Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

 

Fillerina Dermo-Cosm Filler Treatm Dosage 1 Light

> NÄOHOOLDUS > Spetsiifiline hooldus >Fillerina Dermo-Cosm Filler Treatm Dosage 1 Light


Dermokosmeetiline täiteaine kompleks / Aste 1
 
Dermokosmeetiline täiteaine on mõeldud koduseks kasutamiseks. Vananemise- ja miimikakortsud. Põskede ja huulte täidlasemaks muutmiseks.

Fillerina - dermokosmeetiline täiteaine koosneb geeljast täiteainest (Fillerina 1), mis sisaldab suures koguses kohe imenduvaid hüaluroonhappeid, ja toitvast kilejast kihist (Fillerina 2), mida kasutatakse kohe pärast geeli. „Fillerina“ kompleks – patenteeritud Šveitsis N. CH 705 713 B1. 

Aste 1 mõõdukad vananemisest tingitud kortsud ja vaod näol, ühetasane nahk ja lõtvumismärkidega näo osad, eelkõige põsesarnad ja huuled.

Kasutamine: Fillerina täiteainet tuleb kasutada iga päev 14 päeva jooksul, hommikul ja õhtul, sõltuvalt individuaalsetest vajadustest ja harjumustest. Kandke 2 ml geeljat täiteainet (Fillerina 1) kortsudele, kõige ebatasasemale piirkonnale ja aladele, mis vajavad erilist pingulolekut (põsesarnad, huuled).

Toode tuleb peale kanda spetsiaalse aplikaatoriga, mis võimaldab valmistada kaks eraldiolevat 1ml annust (mis moodustavad 2ml korraga pealekantava annuse) ja vabastada selle täpselt soovitud piirkonda. Geeljal täiteainel tuleb lasta mõjuda 10 minutit, et selle aktiivsed koostisosad vajalikud piirkonnad täidakisd. Masseerige liigne toode õrnalt peopesaga naha sisse. Ärge masseerige ringjate liigutustega. Naha pinnale võivad jääda habemeajamisvahenditele sarnased jäägid (neid saab hõlpsalt näppudega eemaldada), mis näitab, et toodet kanti nahale liiga palju. Sel juhul on soovitav toote annust vähendada, kuid see ei tohi jääda alla 1,5 ml (1,5 aplikaatorist). Pingetunne nahas on tingitud sellest, et toode mõjub.

Seejärel kandke nahale toitev kilejas kiht (Fillerina 2), mis tagab naha piisava niisutatuse ja toitmise ning täiteaine võimalikult mugava pealekandmise näo- ja kaelanahale. Kandke 1 ml kilejat kihti näole ja kaelale.
Toote tõhusamaks toimimiseks on soovitatav enne Fillerina geeli pealekandmist juua kaks klaasi vett.

60 ml - liiter 1535,8 €


Kaubamärk:  ►  Fillerina
Kategooria: ►  Seerumid ja kontsentraadid

Tootevalikud:
Nimetus Hind
30ml x 2 tk 102.62 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT