Dr.Eris Pros.HomeCare 533Oxy-EnergyQ10 Concentrate

> NÄOHOOLDUS > Seerumid ja kontsentraadid >Dr.Eris Pros.HomeCare 533Oxy-EnergyQ10 Concentrate


Q10 kontsentraat näole
 
Hapnikuga rikastatud Q10 kontsentraat näole. Põhineb kõrgtehnoloogial, mis on inspireeritud pöördelise tähtsusega teaduslikest avastustest naharakkude kaitsemise vallas. Annus kontsentreeritud toimeaineid imendub sügavale nahka, et toetada esmatähtsaid bioloogilisi protsesse. Tehnoloogia põhineb koeensüümil Q10, mida peetakse kõige võimsamaks teguriks, mis kaitseb rakke keemiliselt aktiivsete hapniku vormide eest (toimib kui vabade radikaalide hävitaja), stimuleerib naharakkude hingamist ja toetab ainevahetusprotsesse nahas ning kaitseb raksustruktuure hapniku puuduse ja kahjustumise eest, aitab toksiine nahast välja viia. Noorendab nahka stimuleerides selle taastumist. 

Tulemused: Kortsud on väiksemad ja neid on vähem, naha elastsus on paranenud, suuümbruse kortsude sügavus väheneb, nahk on suurepäraselt niisutatud.

Kasutamine: Kandke kontsentraat hommikul ja/või õhtul puhtale näonahale. Seerumi peale kanda vastavalt päeva – või öökreem.

Kõik selle sarja tooted   ►Vaata sarnaseid tooteid: Seerumid

30 ml - liiter 1150.0 €

Tootevalikud:
Nimetus Hind
30 ml 34.50 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT