CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Dr. Irena Eris Neometric Anti-Wrinkle Capsules

> NÄOHOOLDUS > Silmahooldus >Dr. Irena Eris Neometric Anti-Wrinkle Capsules


Ööseerum silma- ja huuleümbrusele
 
Professionaalsed hoolduskapslid ööseerumiga vanusele 50+ teevad silma- ja huuleümbrusnaha säravaks ja siledaks. Kapslites sisalduv puhas retinool on eriti tõhusa toimega ning aitab vähendada väikseid kortse ja peeneid jooni silmade ümbruses (89%*) ning silub sügavaid kortse suu ümbruses, vähendades nende sügavust kuni 1 mm* võrra. Hoolikalt valitud peptiidikompleks muudab naha silmade ümber heledamaks ning taastab selle loomulikku sära (63%*). Kapslid on kasutusvalmis ning seerum on meeldiva siidja konsistentsiga.

* Tulemused on saadud Dr Irena Erise Teaduslike Uuringute Keskuse laboratooriumis ekspertide poolt läbi viidud in vivo testide tulemusena.

Kasutamine: Keera kapsli otsikut seni kuni see avaneb. Kanna seerumit õrnade liigutustega puhastatud näole. Pärast seerumi täielikku imendumist kasuta sobivat kreemi (30-60 sek möödudes). Eriti tõhusa tulemuse saavutamiseks, kasuta kapsleid regulaarselt: 1 kapsel päevas, soovitatavalt enne magamaminekut vähemalt 45 päeva järjest - nii taastub naha terve ja nooruslik jume. Seejärel kasuta 2-3 kapslit nädalas.


Kõik selle sarja tooted   ►Vaata sarnaseid tooteid: Seerumid

45 tk - 1,09 tükk
Tootevalikud:
Nimetus Hind
45 tk. 51.89 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT