Collistar S.O.S. Critical Areas Firming Stick

> KAUBAMÄRGID > COLLISTAR > Kehahooldus Collistar > Seerumid Collistar >Collistar S.O.S. Critical Areas Firming Stick


Trimmiv pulk kriitilistele piirkondadele - kätele, kõhule, tuharatele. Efektiivne ja täiesti uudne koostis praktilisel ja lihtsalt pealekantaval kujul, spetsiaalselt väljatöötatud lõtvunud nahakudede ja rasvkudedega võitlemiseks. Edu saladus on kolme erineva aktiivosakese oskuslik kombineerimine, millest kõige olulisem on ultra-tehnoloogiline ActigymTM, saanud oma nime lihaste jõuharjutuste jäljendamisvõimest. Stimuleerib rasvkudedes proteiini, mis parandab lihaskudede metabolismi. ActigymTM võitleb rasva ladestumise vastu, pinguldab ning toniseerib naharakke. Kofeiin väljundab liigse vedeliku ja lagundab rasva, trimmiva efekti annab Osi ekstrakt, olles täis mineraalsoolasid nagu fütosteroolid ja flavonoidid.

Kasutamine: Pealekandmine on väga kiire, sissemasseerimist ei ole vaja, sest see imendub koheselt. Kasutades järjepidevalt, on nahk rohkem trimmis ja toonuses. Kanna kuivale ja puhtale nahale, vajalikele piirkondadele (käed, kõht, puusad, tuharad, reied, sääred). Intensiivkuuriks kasuta 2x päevas 20 päeva järjest. Ennetamiseks ja toonuse hoidmiseks kasuta 1x päevas. Kerge kihelustunne ja punetus on märgid toote toimimisest. Pese käed peale kasutamist. Väldi silma sattumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kõik selle sarja tooted

75 ml - liiter 412.0 €
Tootevalikud:
Nimetus Hind
75 ml 30.90 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT