Collistar Intensive Anticellulite Serum

> KEHAHOOLDUS > Tselluliidihooldus >Collistar Intensive Anticellulite Serum


Tselluliidivastane kehaseerum
 
Punase päevakübara taime tüve rakkudest saadud kontsentreeritud ekstrakt on üliefektiivne võitluses tselluliidist põhjustatud iluvigadest lahti saamisel, kuna see on väga rikas caffeoyl-quinonic hapete poolest. Aitab väljutada üleliigset vedelikku kehast.

Lipolüütiline “ultraheli” efekt: See sisaldab tõeliselt innovatiivset Phytosonic®’ut - kompleks, mis on saadud kofeiini ning kahe alakaloidide poolest rikka phyto-ekstrakti ühendamisel. See toimib rasvarakke stimuleerides sarnase mehhanismiga nagu ultraheli– desaktiveerides rasvarakud, ei lase kompleks neil suureneda. Lisaks stimuleerib see lipaaside (ensüümid, mis lõhustavad rasvu) aktiivsust. 

Ülimalt praktiline ja efektiivne: Toodet ei pea naha sisse masseerima, kuna see imendub koheselt ning garanteerib kiire, intensiivse ja täieliku hoolduse tselluliidiga võitlemisel.

Kasutamine: Kanna väike kogus toodet probleemsetele piirkondadele ülespoole suunatud liigutustega. Kasuta 2 korda päevas ja seejärel 1 kord päevas.


Kõik selle sarja tooted

200 ml - liiter 244.0 €
Tootevalikud:
Nimetus Hind
200 ml 48.80 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT