Collistar Intensive Anti-Stretchmarks Cream

> KEHAHOOLDUS > Kehakreemid >Collistar Intensive Anti-Stretchmarks Cream


Venitusarmide vastane kreem
 
Intensiivne venitusarmide-vastane kreem aitab kahekordse efektiivsusega ennetada venitusarmide teket ning vähendada olemasolevaid arme. 

Ennetav efektiivsus: Kreem kaotab elastaasi (ensüüm, mis on eriti aktiivne raseduse ajal ning hävitab elastiini) ja suurendab elastsete kiudude vastupanuvõimet ennetades venitusarmide teket ajal, mil nahk on väga tugeva pinge all, nagu näiteks raseduse või salendavate dieetide ajal. 

Taastav efektiivsus: Kreem annab kudedele kompaktsust ja elujõudu, soodustades rakkude uuenemist ning naha paranemise füsioloogilisi protsesse, mille tulemusel vähenevad olemasolevad venitusarmid. Tagades nahale piisava koguse kõiki toimeaineid, mida on vaja optimaalse hüdrolipiidide tasakaalu taastamiseks ja säilitamiseks toidab ja niisutab see nahka. Kreem sisaldab spetsiaalseid siidiproteiine, mis muudavad naha kohe erakordselt sametiseks ja siidiselt pehmeks.

Kreem on asendamatu ennetava hooldusena raseduse ja salendavate dieetide ajal, on soovitatav naha lõtvuse ja venitusarmide puhul. Ennetava raviga peaks alustama raseduse või dieedi alguses ning seda tuleks regulaarselt ja pidevalt jätkata vähemalt ühe kuu jooksul pärast sünnitamist või kaalukaotust.

Kasutamine: Kandke kreemi üks või kaks korda päevas kergete ringjate liigutustega masseerides kehale, et toimivad koostisosad mõjuksid nahale efektiivsemalt. Kreemi on soovitatav kasutada raseduse/salendava dieedi esimestest kuudest kuni 1 kuu jooksul pärast sünnitust/kaalukaotust.


 Kõik selle sarja tooted    Vaata kõiki Collistar tooteid

400 ml - liiter 129.6 €
Tootevalikud:
Nimetus Hind
400 ml 51.84 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT