Collistar BiorevitalizingAnticellulite Concentrate

> KEHAHOOLDUS > Tselluliidihooldus >Collistar BiorevitalizingAnticellulite Concentrate


Tselluliidivastane kontsentraat
 
Esimene tselluliidivastane toode, millel on bio-taaselustav toime. Inspireeritud kahest tehnikast, mida kasutatakse kosmeetilises meditsiinis: mesoteraapia ja bio-taaselustamine. 

Tselluliidivastane toime mesoteraapia abil: Meso-Dren ComplexTM on segu aktiivkoostisosadest, sarnane sellele, mida kasutatakse mesoteraapias. Leedrimarja-ekstrakt ja edemiin stimuleerivad üleliigsete vedelike eemaldamist. Kofeiin aitab lõhkuda rasvkoes kogunenud rasvhapped. 

Trimmiv toime tänu bio-taaselustavale efektile: Inspireeritud aktiivskoostisosadest, mida kasutavad arstid naha bio-taaselustamiseks, kombineerib eksklusiivne Bio-Shape Complex TM endas E-vitamiini, hüaluroonhappe ja glautsiini, et saavutada silendav, taastav ning trimmiv toime. 

Tulemused. Päeva päeva järel:
- vähenevad apelsinikoore naha efekt ja kogunenud rasv
- figuur on saledam
- nahk on toonuses ja trimmis

Kasutamine: Keera otsikut asendisse ON ja pigista väike kogus toodet. Keera otsik tagasi asendisse OFF ning masseeri toode probleemsetele piirkondadele. Tõhusamaks võitluseks tselluliidiga kasuta 2x päevas, tselluliidi ennetamiseks ja saavutatud tulemuse saavutamiseks kasuta 1 kord päevas.


Kõik selle sarja tooted

200 ml - liiter 242.0 €
 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
200 ml 48.40 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT