Collistar 360° Self-Tanning Spray

> PÄEVITUSKOSMEETIKA > Näole > Isepruunistajad näole >Collistar 360° Self-Tanning Spray


Isepruunistav sprei kehale
 
Innovatiivne isepäevitumise sprei, mis võimaldab toote ühtlast jagunemist isegi kõige raskemini ligipääsetavates piirkondades (selg ja jalgade tagumine pool), kuna pihustada on võimalik igas asendis. Toote koostises olev E-vitamiin niisutab nahka ja kaitseb seda, kuni isepruunistavad koostisosad annavad särava ja naturaalse päevituse kõigest paari tunniga. Tänu sprei ülikergele koostisele kuivab see hetkega jättes naha pehmeks, siidiseks ja siledaks.

Kasutamine: Pihustage toodet täiesti puhtale ja kuivale nahale ning kandke see ühtlaselt laiali, pöörates erilist tähelepanu küünarnukkidele, jalalabadele ja põlvedele. Päevitus muutub nähtavaks mõne tunni jooksul. Saavutamaks laitmatut tulemust, soovitav enne toote nahale kandmist kasutada nahakoorijat.
Toodet võib kanda nahale korduvalt mitmel päeval, kuni saavutatakse soovitud päevituse intensiivsus. Päevituse hoidmiseks piisab sellest, kui kasutada toodet nädalas kaks või kolm korda.
Pärast kasutamist pesta käsi põhjalikult. Näkku mitte pihustada.

 Selle kategooria kõiki tooteid   Vaata kõiki Collistar tooteid

150 ml - liiter 192,6 €
Tootevalikud:
Nimetus Hind
150 ml 31.99 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT