CHI Magnified Volume Spray Foam

> VIIMISTLUSVAHENDID > Juuksevahud >CHI Magnified Volume Spray Foam


Volüümivaht õhukestele juustele
 
Volüümivaht kingib õhukestele juustele täiusliku kohevuse, kergitades neid juureosast ja muutes nad täidlaseks ja loomulikult liikuvaks. Ideaalne soengu modelleerimiseks ja juustele enneolematu läike andmiseks. Lihtne kasutada ja juustele kanda. Parabeenivaba.

CHI Magnified Volume tootesari on välja töötatud spetsiaalselt õhukestele juustele – suurendab juuste kohevust, tihedust ja mahtu. Keraamikakompleks CHI44 ja proteiinid tugevdavad juuksekarva nii seest kui väljast, kinkides juustele kauakestva volüümi, elujõu ja võrratu läike.
Toode ei ole loomade peal testitud.

Kasutamine: Kanna toodet juureosale. Eriti koheva ja loomulikult liikuva soengu saavutamiseks kasuta toodet kogu juuksepikkuses.

HOIATUS: TULEOHTLIK. MAHUTI ON RÕHU ALL. Hoida päikesevalguse eest ja temperatuuril mitte üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Mitte pihustada leekidesse või süüteallikasse. Hoida eemal süüteallikatest - mitte suitsetada. Vältida silma pihustamist. Hoida lastele kättesaamatult. Kasutada ainult toote kirjelduses toodud otstarbel. Tahtlik väärkasutus (nt toote suures kontsentratsioonis mitteotstarbeline pihustamine ja sissehingamine) võib olla kahjulik või eluohtlik.

 Kõik selle sarja tooted    Vaata kõiki CHI tooteid

227 g - kg 75.63 €
 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
227 g 17.16 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT