Biodroga MD Skin Booster Hyalurone Concentrate 10

> NÄOHOOLDUS > Seerumid ja kontsentraadid >Biodroga MD Skin Booster Hyalurone Concentrate 10


Hüaluroonhappe kontsentraat
 
Naha niisutatus erinevates naha kihtides on iluhoolduse aluseks. Ainult piisavalt niisutatud nahk suudab vastu võtta täiendavaid hooldustooteid ja toimeaineid. Sügavniisutatud nahk on kauni jumega ja meeldivalt pehme. Niisutatud nahas ei kujune välja nähtavaid kortsujooni.

Hüaluroonhappe kontsentraat 10 sisaldab 10% puhast, lahustumatut madalmolekulaarset hüaluroonhapet, mis imendub kiiresti ja sügavuti. Toode on tugevalt nahka „täitva“ toimega ja silendab seega märgatavalt naha pinda. Toode tõstab naha epidermaalset niiskussiduvusvõimet ja tasakaalustab niisutatust. Nahk muutub kiiresti tunduvalt pehmemaks ja volüümikamaks. Kõrgmolekulaarne hüaluroonhape parandab naha pindmist niisutatust, silendades naha pinda ja tugevdades naha hüdrolipiidkihi kaitsevõimet.

Kontsentraadis sisalduvad lõõgastavad heksapeptiidid toimivad miimilistele lihastele ja silendavad märgatavalt kortsujooni. Peptiidid tugevdavad ka naha maatriksit ja pinguldavad kontuure.

TOIME:
- Annab volüümi ja pehmust kuivale ning väga kuivale nahale
- Ideaalne toode naha elastsuse taastamiseks ja lisamiseks
- Parandab tunduvalt naha niiskussiduvusvõimet ja sisaldust
- Tõstab kortsujoonte ja kurdude põhjad ning silendab nahka

Toimeained: Hüaluroonhape madalmolekulaarne, hüaluroonhape kõrgmolekulaarne, heksapeptiidid, E-vitamiin.

Kasutamine: Kandke õhuke kiht kontsentraati õrnade vajutustega puhastatud nahale. Esmalt kandke toodet lokaalselt kortsujoontele ja vajadusel kogu näole. Seejärel kandke koheselt nahale individuaalselt sobilik hoolduskreem. NB! Liialt paks kiht geelkontsentraati hakkab nahal rulluma ja ei imendu.

10 ml - liiter 11900.0 €


Kaubamärk:  ► BIODROGA
Sari:  ► MD Skin Boosters
Kategooria: ► Seerumid ja kontsentraadid


Tootevalikud:
Nimetus Hind
10 ml 119.00 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT