Biodroga MD SK Booster Anti-Age Retinol 0.3 Cream

> NÄOHOOLDUS > Öökreemid >Biodroga MD SK Booster Anti-Age Retinol 0.3 Cream


Noorendav retinoolkreem 0.3
 
Kõrgkavaliteetne hooldus nõudlikule kliendile vananemisilmingute vähendamiseks. Sobilik normaalsele nahatüübile. Kreem kiirendab naha uuenemist, vähendab pinnakuivust ja silendab märgatavalt kortsujooni.

TOIME:
• Tõhusatoimeline kreem nõudlikule nahale
• Silendab kortsujooni ja kurdusid
• Parandab naha elastsust
• Kiirendab kollageeni biosünteesi ja tugevdab nahka
• Naharakkusid ja epidermist taastava toimega

Toimeained:
Retinool (Vitamiin A1) 
C-vitamiin derivaat (stabiliseeritud)
E-vitamiin
Maatriksi peptiidid

Retinool on rasvlahustuv vitamiin, mis parandab efektiivselt rakkude infovahetust. Suudab siduda end peaaegu kõikide naharakkudega ja oskab ”juhtida” rakutegevust. Retinool on multitoimeline aktiivaine, millel on leitud tõestatud hooldustulemused üle 100-le nahaprobleemile. Stimuleerib nahas kollageeni biosünteesi, kiirendades rakkude regeneratsiooni. Naha tekstuur paraneb, elastsus tõuseb ja kortsujooned vähenevad. Retinool on kõrgkvaliteetne ja tõhus vananemisvastane toimeaine.

C-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin. Kasutatud on palmitiinhappega stabiliseeritud vormi, mis imendub hästi ja muundub kudedes vabaks C-vitamiiniks ning omab tõhusat toimet. Aitab stimuleerida sidekudede ainevahetust. Pidurdab kollgeeni lagundava ensüümi toimimist ja samaaegselt kiirendab kollageeni sünteesi. Toimib antioksüdatiivselt ja aitab ära hoida liigpigmentatsiooni tekkimist.

E-vitamiin atsetaat on antioksüdatiivse ja nahka pehmendava toimega. Vähendab UV-kiirguse poolt tekitatud nahakahjustusi ja parandab naha niiskussisaldust. C- ja E-vitamiin toimivad sünergiliselt, täiendades teineteise naha vananemisilminguid ennetavat toimet.

Maatriksi peptiididena on kasutatud oligopeptiide, mis taastavad ja kiirendavad kollageeni sünteesi. Parendavad rakuvälise maatriksi struktuuri ja tugevdavad nahka.

Kasutamine: Kandke õhuke kiht kreemi õhtuti, eelnevalt puhastatud nahale, kergete masseerivate liigutustega. Vältige silmaümbruspiirkonda. Parimaks sünergiliseks nahahoolduseks soovitame kasutada koos BIODROGA MD ANTI-OX ANTI-AGE Advanced Formula 0.3 Serumiga (esimesena kantakse nahale seerum ja siis kreem).

50 ml - liiter 1338.6 €


Kaubamärk:  ► BIODROGA
Sari:  ► SK Booster
Kategooria: ► Öökreemid


Tootevalikud:
Nimetus Hind
50 ml 66.93 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT