CHERI.EE E-POOD JA ILUSALONG TÖÖTAVAD!

Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Biodroga MD SK Boosе Retinol Anti-Age Night Cream

> NÄOHOOLDUS > Öökreemid >Biodroga MD SK Boosе Retinol Anti-Age Night Cream


Noorendav retinoolkreem öiseks kasutamiseks
 
Retinool toetab naha loomulikke funktsioone, kollageen-biosünteesi ja naha regenereerimist. Koos antioksüdantide stabiliseeritud C-ja E-vitamiini ning maatrikspeptiididega, tagab maksimaalse vananemisvastase toime. Naha elastsus paraneb, pinnakuivus - ja kortsusügavus väheneb.

Toimeained: Retinool (Vitamiin A1), C-vitamiin derivaat (stabiliseeritud), E-vitamiin, Maatriksi peptiidid

Retinool on rasvlahustuv vitamiin, mis parandab efektiivselt rakkude infovahetust. Suudab siduda end peaaegu kõikide naharakkudega ja oskab ”juhtida” rakutegevust. Retinool on multitoimeline aktiivaine, millel on leitud tõestatud hooldustulemused üle 100-le nahaprobleemile. Stimuleerib nahas kollageeni biosünteesi, kiirendades rakkude regeneratsiooni. Naha tekstuur paraneb, elastsus tõuseb ja kortsujooned vähenevad. Retinool on kõrgkvaliteetne ja tõhus vananemisvastane toimeaine.

C-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin. Kasutatud on palmitiinhappega stabiliseeritud vormi, mis imendub hästi ja muundub kudedes vabaks C-vitamiiniks ning omab tõhusat toimet. Aitab stimuleerida sidekudede ainevahetust. Pidurdab kollgeeni lagundava ensüümi toimimist ja samaaegselt kiirendab kollageeni sünteesi. Toimib antioksüdatiivselt ja aitab ära hoida liigpigmentatsiooni tekkimist.

E-vitamiin atsetaat on antioksüdatiivse ja nahka pehmendava toimega. Vähendab UV-kiirguse poolt tekitatud nahakahjustusi ja parandab naha niiskussisaldust. C- ja E-vitamiin toimivad sünergiliselt, täiendades teineteise naha vananemisilminguid ennetavat toimet.

Maatriksi peptiididena on kasutatud oligopeptiide, mis taastavad ja kiirendavad kollageeni sünteesi. Parendavad rakuvälise maatriksi struktuuri ja tugevdavad nahka.

Kasutamine: Kandke õhtuti, õhuke kiht kreemi, eelnevalt puhastatud nahale. Vältige silmaümbruspiirkonda. Retinoolkreemi kasutamise ajal kasutage hommikuti päikesekaitset (igal aastaajal ja hoolimata päikesekiirgusest).

50 ml - liiter 1338.6 €

Kaubamärk:  ► BIODROGA
Sari:  ► SK Booster
Kategooria: ► Öökreemid

Tootevalikud:
Nimetus Hind
50 ml 71.78 EUR
 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT